+380 44 538-00-06 многоканальный

Delta DC Wallbox

Delta DC Wallbox

Раніше в наших оглядах ми вже розповідали про рішення компанії Ecotap для зарядки електромобілів змінним струмом і про рішення компанії Delta Electronics для зарядки постійним струмом. Спираючись на ці матеріали можна зробити висновок, що кожний тип зарядних станцій має власні переваги: зокрема, станції зарядки змінним струмом мають відносно невелику вартість, проте ці рішення мають обмеження у швидкості зарядки; в той час як станції зарядки постійним струмом дозволяють заряджати електромобілі швидше, проте коштують вони значно більше.


Але чи існує якесь перехідне рішення, яке дозволило би і достатньо швидко заряджати транспортний засіб, і при цьому коштувало б доволі прийнятні гроші?


З повною відповідальністю інформуємо, що таке рішення існує – і це станції зарядки постійним струмом Delta DC Wallbox. Отже, давайте разом подивимось, що собою становить це рішення!


Що таке Delta DC Wallbox?

Delta DC Wallbox – це зарядні станції постійного струму, що кріпляться до стіни, іноді – ставиться на п’єдестал. Максимальна потужність цієї станції – 25 кВт. Станції Delta DC Wallbox пропонуються в двох варіантах виконання:


  • Однопортові: CCS
  • Двопортові: CCS (200-500 D / 62 A) + CHAdeMO (50-500 D / 60 A)

Крім того, станції Delta DC Wallbox вирізняються найкомпактнішими розмірами в своєму класі – 680х430х230 мм, та невеликою вагою – 47 кг. Одне з найважливішого, станції Delta DC Wallbox мають підтримку протоколу OCPP.


Де встановлювати Delta DC Wallbox?

Можливі локації для інсталяції станцій Delta DC Wallbox:


  • Публічні та приватні парковки
  • Корпоративні парковки
  • Парковки ТЦ, ТРЦ та ЖК
  • АЗК
  • Готельні та ресторанні комплекси
  • Фітнес-центри та інше.

Можливість прискореної зарядки, відносно невелика ціна, компактні розміри, універсальність і простота установки і використання, якість виконання, гарантія на 2 роки і багато інших характеристик дозволяють розглядати станцію Delta DC Wallbox як універсальне рішення, здатне зайняти високу позицію в зарядній інфраструктурі.


Отримати більш детальну інформацію про станцію DELTA DC WALLBOX ви можете у фахівців компанії «Мегатрейд». Пишіть нам на електрону адресу ev_charges@megatrade.ua або дзвоніть за телефоном +380 44 538-00-06. Ми будемо завжди
раді допомогти вам.


Поделиться:

назад к списку