+380 44 538-00-06 многоканальный

DELTA DC ULTRA FAST CHARGER

DELTA DC ULTRA FAST CHARGER

Індустрія електромобілів постійно розвивається, і цю тенденцію можна спостерігати і в Україні. Дані статистики невпинно показують постійне зростання куплених українцями електромобілів. Цьому значною мірою посприяло рішення уряду про скасування ПДВ і акцизу при ввезенні електромобілів і звичайно ж економічна доцільність покупки електромобіля, виходячи з вартості електрики і вартості обслуговування.


Жорсткість екологічних норм в автопромі змушує виробників все більше і більше переорієнтовувати виробництво на гібридні або повністю електричні моделі. І це означає, що вже в найближчому майбутньому пропорція автомобілів з ДВЗ і електромобілів буде якісно змінюватися.


І в цьому плані зарядна інфраструктура буде одним з вирішальних чинників, які впливатимуть на вибір покупця.


Міська інфраструктура в основній своїй масі буде складатися з відносно недорогих і компактних зарядних станцій змінного струму MODE 3, які будуть встановлені на місцях масових парковок, на комунальних парковках, на парковках ТРЦ і ТЦ, готельних і ресторанних комплексах, в паркінгах житлових комплексів і т. д.


В цьому плані немає особливих обмежень, потрібен тільки доступ до електроенергії.


У нашому огляді ми хочемо розповісти про рішення для швидкої зарядки, які частіше застосовуються на міжміських трасах і автозаправних комплексах, хоча наше рішення може застосовуватися і в місцях, які не так вже й віддалені від житлових будівель, але про це нижче.


Компанія DELTA, міжнародний лідер в сфері рішень з управління тепло- і енергоспоживанням, в 2017 році представила нове рішення – зарядну станцію операторського класу ULTRA FAST CHARGER.


usp-highpower.jpg


Що таке ULTRA FAST CHARGER?

ULTRA FAST CHARGER – це новітня зарядна станція операторського класу, а також і для власників зарядних точок, що враховує довгострокові економічні рішення.


Маючи вихідну потужність 150 кВт, станція має найвищу комерційно доступну потужність зарядки постійного струму з модульною конструкцією, яка може бути легко модернізована згодом. Це гарантує операторам та інвесторам вже сьогодні сумісність з вимогами завтрашнього дня і зводить до мінімуму сукупну вартість володіння в найближчі роки. У поєднанні з мінімальними зусиллями з установки в порівнянні з іншими доступними системами, універсальністю в дизайні станції і зручністю для користувача, ULTRA FAST CHARGER від DELTA встановлює перспективні горизонти для зарядних станцій для електромобілів.


Модульна конструкція системи дозволяє стратегічне розгортання інфраструктури зарядки відповідно до розвитку ринку і дозволяє власникам станцій оптимально управляти інвестиціями в інфраструктуру.


Скорочення капітальних витрат

Модульна конструкція станції DELTA ULTRA FAST CHARGER дозволяє власникам ЕЗС розпочати з мінімальних інвестицій, встановивши станцію потужністю 50 кВт і надалі збільшуючи її потужність аж до 150 кВт шляхом додавання силових модулів по 10 кВт.


Замість того, щоб інвестувати в декілька зарядних станцій, лише один надшвидкісний зарядний пристрій може одночасно обслуговувати до чотирьох клієнтів. Це зменшує не тільки інвестиції в зарядні станції, але і витрати на установку, такі як підключення до трансформаторних підстанцій, кабельні системи, будівельні матеріали і вартість робочої сили.


Через невелику площу 90 см х 90 см і невелику вагу в порівнянні з іншими багатостандартними зарядними пристроями високої потужності на ринку, необхідні мінімальні зусилля для впровадження стандартизованої основи в бетон. Встановлення та налаштування «plug & play» дозволяє швидко і зручно проводити процес налаштування станції. Ультра швидкий зарядний пристрій динамічно обмежує зарядку підключених транспортних засобів, щоб уникнути перевантаження підстанції. Модульна конструкція станції дозволяє планову модернізацію в майбутньому відповідно до зростаючого попиту на зарядку.


usp-investment_rdax_1200x675.jpg


Економічні експлуатаційні витрати

Ультра швидкий зарядний пристрій DELTA не потребує технічного обслуговування і забезпечує безперервну роботу. У рідкісних випадках, коли виникає потреба у технічному обслуговуванні, ULTRA FAST CHARGER має доступ з трьох сторін, що дозволяє одному сервісному фахівцеві легко проводити сервісні роботи.


Модульна конструкція станції забезпечує високий рівень доступу для клієнта. Навіть якщо один з силових модулів по 10 кВт виходить з ладу, зарядний пристрій все ще продовжує працювати за рахунок сукупної потужності робочих модулів.


Станція не втрачає свою роботоздатність і має можливість гарячої заміни модулів без зупинки станції.


Завдяки легкій вазі силових модулів 10 кВт станція може обслуговуватися одним технічним фахівцем, тому час обслуговування скорочується, і доступ до всіх життєво важливих компонентів ULTRA FAST CHARGER дуже простий, що дозволяє швидко та економічно обслуговувати станцію.


usp-4in1_rdax_1200x675.jpg


Одночасна зарядка чотирьох електромобілів

Замість покупки двох окремих станцій, ULTRA FAST CHARGER пропонує зарядку до 4-х електромобілів одночасно. Станція має два порти постійного струму CCS до 100 кВт і CHAdeMO до 63 кВт, а також два порти для зарядки змінним струмом 43 і 22 кВт.


Завдяки динамічному розподілу потужності ULTRA FAST CHARGER, коли тільки один електромобіль заряджається постійним струмом, він отримує всю доступну потужність (до 150 кВт). Як тільки підключаються додаткові споживачі, потужність зарядного пристрою автоматично і динамічно розподіляється між усіма споживачами. ULTRA FAST CHARGER може одночасно заряджати до 4 паралельних споживачів.


ups-noise_rdax_1200x675.jpg


Низький рівень шуму під час зарядки

Завдяки високочастотному перетворювачу потужності (який також пояснює легку вагу в порівнянні зі швидкими зарядними пристроями конкурентів) ULTRA FAST CHARGER не тільки забезпечує кращу ефективність у всіх силових навантаженнях і умовах зарядки, але також вимагає меншого охолодження і, таким чином, забезпечує набагато більш тиху роботу зарядного пристрою (не тільки при номінальній потужності – при будь-яких умовах потужності!). Зокрема, при використанні швидкого зарядного пристрою в теплих умовах на повну потужність деякі конкуренти настільки гучні, що не можуть бути встановлені поблизу готелю чи ресторану.


З точки зору акустичного комфорту ULTRA FAST CHARGER є найбільш приємним рішенням для ваших гостей, клієнтів, а також сусідів.


usp-buttons_rdax_1200x675.jpg


Всепогодні кнопки і дисплей

ULTRA FAST CHARGER був розроблений для поліпшення якості використання під час процесу зарядки.


ULTRA FAST CHARGER – це єдиний швидкодіючий зарядний пристрій з антибліковим всесезонним кольоровим дисплеєм високої чіткості і окремими кнопками для рукавичок для управління процесом зарядки.


Фізичні кнопки забезпечують клієнтам постійний комфортний доступ до використання станції, не дивлячись на погодні умови.


Захист інвестицій в перспективі

ULTRA FAST CHARGER може працювати в двох діапазонах напруги постійного струму: 170-550 В, а також 340-1000 В.


В залежності від електромобіля, що заряджається, встановлюється потрібний діапазон напруги. Ця функція робить ULTRA FAST CHARGER вже зараз сумісним із майбутніми комерційними стандартами автомобілів. Він зможе зарядити Porsche Mission-E, пропонуючи 1000 В, і, таким чином, заряджати 100 км додаткового діапазону до 8 хвилин.


Зарядні кабелі та штекерні зарядні системи із часом можуть бути замінені на нове покоління.


Враховуючи всі перераховані вище характеристики і переймаючи досвід практичного використання станцій в регіонах зі складними погодними умовами, ULTRA FAST CHARGER пропонує найкращу загальну віддачу від інвестицій.


Станція має модульну конструкцію, яка дозволяє оптимізувати інвестиції в даний час, а продумані технічні рішення інженерів DELTA дозволяють в майбутньому проводити модернізацію станцій з мінімальними витратами і надалі відповідати вимогам ринку ще багато років.


Отримати більш детальну інформацію про станцію DELTA ULTRA FAST CHARGER ви можете у фахівців компанії «Мегатрейд». Пишіть нам на електрону адресу ev_charges@megatrade.ua або дзвоніть за телефоном +380 44 538-00-06. Ми будемо завжди раді допомогти вам.Поделиться:

назад к списку