+380 44 538-00-06 многоканальный

Спеціальні ціни на точки доступу Ruckus Unleashed

Спеціальні ціни на точки доступу Ruckus Unleashed

Участники акции: Компании малого и среднего бизнеса
Акционная продукция: Точки доступа Ruckus Unleashed


Період дії промо акції: 13 березня 2019 р. - 31 грудня 2019 р.

Промо код: RKS-0112


Ніколи раніше ще не було так вигідно купувати точки доступу Ruckus Unleashed. Компанія Ruckus запускає спеціальну промо акцію, яка поєднує у собі привабливі ціни та неймовірну гнучкість та допоможе вам збільшити продажі серед замовників малого та середнього бізнесу. Більш детальну інформацію подано нижче. За додатковою інформацією звертайтесь до нас за електронною адресою ruckus@megatrade.ua, а також не забувайте відвідати партнерський портал Ruckus.


Що таке Ruckus Unleashed?

Відтепер завдяки Ruckus компанії малого та середнього бізнесу можуть розгортати високопродуктивні Wi-Fi мережі, які повністю відповідають бюджету замовника, не потребують дуже глибоких знань при використані та задовольняють усім вимогам з покриття мережі. Точки доступу Unleashed в своїй основі мають технологію 802.11ac, яка гарантує користувачам більш високу швидкість, краще покриття та покращену надійність у порівнянні із попередніми бездротовими технологіями.


Завдяки Unleashed кожна точка доступу в мережі буде активно обслуговувати клієнтів. А саме, це рішення не потребує контролеру, підтримує розгортання у межах одного місця і може обслуговувати до 50 точок доступу і (або) 1024 клієнтів.


Цільові ринки:

  • Компанії, в яких налічують до 50 точок доступу та до 1024 клієнтів
  • Високоякісний Wi-Fi для співробітників та/або замовників – це конкурентна перевага Ruckus
  • Обмеження витрат при розгортанні та обслуговуванні складної WLAN інфраструктури
  • Потреба у малому IT персоналі для вирішення проблем та керування застарілими апаратними системами


Промо акція: промо-знижки на всі SKU Unleashed – без мінімальної кількості одиниць у замовлені

Ця промо акція поєднує у собі одразу дві суттєві переваги: привабливі ціни та гнучкість при виборі кількості одиниць у замовленні. Таким чином, насолодитися перевагами від користування точками доступу Unleashed можна ще простіше. Враховуючи зростання ринку SMB, точки доступу Unleashed допоможуть вам зміцнити ваші позиції у цьому сегменті та задовольнити усі потреби з якості Wi-Fi.


  • SKU, які приймають участь у промо акції: усі моделі Ruckus Unleashed, що починаються із префіксу «9U1», наприклад, 9U1-R310-WW02
  • Мінімальна кількість одиниць: Відсутня
  • Максимальна кількість одиниць: 50 одиниць на одного кінцевого споживача
  • Період дії промо акції: 13 березня 2019 р. – 31 грудня 2019 р.


Поделиться:

назад к списку