+380 44 538-00-06 многоканальный

Як побудувати ЦОД з мінімальними початковими інвестиціями?

Як побудувати ЦОД з мінімальними початковими інвестиціями?


Delta Point of Delivery photo

 
У зв’язку з останніми подіями, компанії всього світу розглядають ІТ, як один з напрямків для скорочення бюджетів. Так, наприклад, за даними аналітичної агенції Statista, 39% опитаних керівників інформаційних служб та ІТ-менеджерів очікують на зниження свого бюджету в 2020 році. 

Що ж робити, коли бізнес-завдання вимагають побудови нового ЦОДу? Адже це один з найбільш ресурсомістких інфраструктурних проектів. 

Ефективне рішення нині пропонує компанія Delta. Point of Delivery (POD) від цього виробника —  це ЦОД нового покоління, який має модульну схему інтеграції. Він вирізняється високими показниками доступності, адаптивності та інтелектуальним керуванням. Рішення поєднує основні компоненти систем живлення, охолодження, моніторингу й стійки для монтажу. 

Завдяки продуманій, гнучкій архітектурі POD ідеально відповідає потребам підприємств, які налаштовані на поступове розгортанні інфраструктури. Проте на відміну від традиційного центру обробки даних, створення якого займає від 18 до 24 місяців, POD від Delta розгортається всього за кілька тижнів.

  

Переваги Point of Delivery від Delta:

 • Універсальність.
  Модульний ЦОД, який завдяки ретельному проектуванню, налаштуванню та тестуванню працює як єдиний механізм.

 • Економічність та маневреність. 
  Підтримує можливість поступового нарощування системи за потребою з відповідною оплатою тільки за те, що споживаєте.

 • Гнучкість та адаптивність. 
  Розумна архітектура ЦОДу може застосовуватись як для холодного, так і для гарячого проходу.

 • Надійність. 
  Рішення вже отримало сертифікацію Uptime Tier III Ready, що заощадить вам час та кошти на отримання Uptime TCDD сертифікації.

 • Інтелектуальність управління.
  Вбудоване DCIM, яке поєднує моніторинг за навколишнім середовищем, IP-камеру, контроль доступу до дверей, датчик руху, гасіння пожежі тощо.

Delta POD

Поделиться:

назад к списку