+380 44 538-00-06 многоканальный

Smart Parking – «розумний» паркінг

Smart Parking – «розумний» паркінг

Майже усі міста України були побудовані у тому вигляді, який вони зараз мають, ще за часи малого або середнього навантаження на дорогах. По мірі того, як кількість власних автівок громадян зростає, виникають величезні проблеми із паркінгом, особливо у великих містах, зокрема Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших. Таким чином, наплив трафіку викликає наступні проблеми:


  • Низька ефективність існуючих паркувальних систем
  • Довготривалі пошуки вільного паркувального місця, десь 20-30% вільного часу
  • Забруднення оточуючого середовища вихлопними газами під час спалювання зайвого пального
  • Надлишкові витрати

Саме тому перед відповідальними організаціями постає чітке завдання: знизити транспортний потік, збільшити пропускну здатність доріг, виконувати контроль за неправильно припаркованими автомобілями, монетизувати транспортні потоки. На щастя, «Мегатрейд» має рішення – це система Smart Parking.


Можливості системи Smart Parking:

  • Визначення доступності паркувальних місць на автомобільній стоянці
  • Фіксація перевищення ліміту за часом паркування
  • Бездротова гібридна технологія (інфрачервоне та електромагнітне випромінювання) контролю паркувальних місць
  • Легка інсталяція та гнучка інтеграція з більшістю програмних додатків
  • Вуличні парковки, криті паркінги

Принципи роботи системи Smart Parking

Коли автомобіль зупиняється над бездротовим датчиком, інформація про стан паркувального місця передається на бездротову точку доступу WAP. Інформація про стан датчиків передається на сервер, на якому розгорнуто спеціалізоване програмне забезпечення для наступної обробки даних, отриманих з датчиків. Це програмне забезпечення надає дані про наявність вільних місць на паркувальному майданчику.


Компонування системи Smart Parking

Рисунок1.png

WPSD-340 Бездротовий детектор паркувальних місць


Бездротовий детектор паркувлаьних місць WPSD-340 був розроблений для фіксування інформації про завантаженість паркувальних місць. Завдяки поєднанню двох технологій (магнітної та оптичної), які застосовують складний алгоритм одночасного виявлення об’єкта, а також використанню бездротової технології радіопередачі сигналу, яка працює на дальні дистанції при низькому споживанні електроенергії, в роботі пристрою WPSD-340 досягається дуже висока точність виявлення транспортного засобу і великий діапазон для обміну даними. Тому можна сміливо стверджувати про появу ефективного, дешевого і точного рішення для сбору даних про завантаженість паркувальних місць для системи управління різними видами паркінгів.

Рисунок2.png

WDC-400x Бездротовий блок сбору даних

Бездротовий блок сбору даних WDC-400x діє як шлюз між усіма бездротовими датчиками паркінгу і сервером з обробки даних. З урахуванням технології LPLRTM для WDC-400x досягається обмін даними в бездротовій мережі із дальнім діапазоном і надається можливість встановити зв'язок із сенсорами на великій території.


Якщо вас зацікавило комплексне рішення Smart Parking, звертайтесь до фахівців «Мегатрейд».


Поделиться:

назад к списку