+380 44 538-00-06 многоканальный

Зниження ціни на MR20 вдвічі

Зниження ціни на MR20 вдвічі

Друзі, в нас чудова новина! Cisco знижує ціни на MR20 вдвічі. Це зниження ціни дозволить компаніям, що займаються розповсюдженням обладнання Meraki, дозволить запропонувати це рішення підприємствам малого та середнього бізнесу, які дуже бережно ставляться до своїх витрат.


Що таке MR20?

MR20 – це хмарна бездротова точка доступу початкового рівня, яка пропонує конкурентоспроможний, і в той же час дуже функціональний бездротовий зв'язок. Це рішення було спеціально розроблене для невеликих мереж із 10-15 користувачами. Простота панелі управління Meraki забезпечує економію вартості володіння, знижуючи сукупну вартість володіння для клієнтів на 20-80%.


Чому відбулося зниження цін?

Зниження цін на MR20 забезпечує більш гнучке ціноутворення на усю лінійку бездротових рішень Meraki, щоб задовольнити велику клієнтську базу та продемонструвати їм цінність хмарного управління Meraki. Партнери зможуть долучити нових клієнтів, які шукають Wi-Fi рішення початкового рівня.


Для кого може бути корисним рішення MR20?

Точка доступу MR20 стане чудовим помічником для замовників, які користуються невеликою мережею з низькою щільністю (10-15 користувачів, 3 або менше точок доступу), з невеликим ІТ-персоналом або обмеженими ресурсами в цій області. Наприклад, невеликий магазин з мінімальним бездротовим трафіком, який потребує простий в налаштуванні гостьовий Wi-Fi.


Зацікавило рішення MR20, але ще залишились питання? Звертайтесь до нас за адресою cisco@megatrade.ua
.


Поделиться:

назад к списку