+380 44 538-00-06 многоканальный

Які переваги у нової 180° панорамної Mini Bullet камери?

Які переваги у нової 180° панорамної Mini Bullet камери?

180° панорамної Mini Bullet камера від Milesight пропонує дуже високу якість зображення, але це і все? Звісно що ні! Отже, саме час дізнатися про усі переваги 180° панорамної Mini Bullet Network камери.

panoramic.png


Панорамний огляд із кутом 180°

180° панорамна Mini Bullet камера чудово підходить для передачі зображень із широким кутом огляду. Вона охоплює 180° по горизонталі та 95° по вертикалі, що дозволяє охопити панораму із кутом 180°. Хіба це не революційне рішення серед подібних моделей камер?!


panoramic_hd.png


Сенсор високої роздільної здатності 5МП

180° панорамна Mini Bullet Network камера оснащена сенсором високої роздільної здатності 5МП, який забезпечує високу якість зображення 2560x1440. Ця модель продукує сферичне зображення, а потім виконує процес компенсації оптичного спотворення, щоб налаштувати передачу оригінального зображення. Саме тому висока роздільна здатність є життєво важливою для цієї моделі камери.


panoramic_wdr.png


120dB Super WDR

Технологія WDR дозволяє 180° панорамній Mini Bullet Network камері записувати навіть найменші деталі із повноцінним відтворенням кольору навіть у надзвичайних умовах яскравого світла та високого контрасту.

lux.png

0.005Lux при критичній відсутності світла

180° панорамна H.265 + Mini Bullet камера здатна забезпечити високу деталізацію кольорових зображень навіть в умовах слабкого освітлення, досягаючи 0.005Lux (Колір) або 0Lux (Чорно-білий), і ближнього інфрачервоного світла без додаткового освітлення.


panoramic_ir.png


Революційна ІЧ продуктивність

Щоб максимізувати ІЧ продуктивність, 180° панорамна камера пропонує інноваційний дизайн та технології. Два ІЧ світлодіоди мають кути, щоб забезпечити 180° охоплення. Крім того, дизайн ІЧ системи також має регульовані ІЧ світлодіоди інтенсивності освітлення, що гарантують високу ІЧ продуктивність.

VCA.png

Video Content Analysis (VCA)

VCA від Milesight має 10 режимів аналітики, яка забезпечує провідний та детальний аналіз зображення, що фіксує камера. Це дозволяє здійснювати комплексну функцію спостереження і швидше реагувати на різні сценарії моніторингу.

panoramic_mic.png

Просунутий вбудований мікрофон

Завдяки вбудованому мікрофону, який використовує сучасний кодек, 180° панорамна камера здатна забезпечити більш чітке звучання голосу. Варто зауважити, що Milesight використовує мембрану PTFE для захисту вбудованого мікрофона, забезпечуючи надійну експлуатаційну спроможність, що відповідає стандарту IP67.


Якщо вас цікавить рішення від Milesight, звертайтесь до нас за адресою cctv@megatrade.ua.Поделиться:

назад к списку