+380 44 538-00-06 многоканальный

Високопродуктивна NAS-система з 6 відсіками DiskStation DS1618+ від Synology

Високопродуктивна NAS-система з 6 відсіками DiskStation DS1618+ від Synology

DS1618+ - це NAS-система з 6 відсіками, яка забезпечує можливості масштабування сховища. Вона чудово підходить для поціновувачів гарної техніки, а також для малого та середнього бізнесу, завдяки ефективному виконанню робочих навантажень. Додаткова підтримка кешу M.2 SSD забезпечує ще більшу продуктивність системи зберігання, а можливість встановлення мережевої карти 10 GbE дозволяє підвисити швидкість роботи в мережі.


Технічні особливості:

  • Чотирьохядерний процесор 2,1 ГГц
  • DDR4 SO-DIMM 4 ГБ (з можливістю розширення до 32 ГБ)
  • 2037 МБ/с при послідовному читанні
  • Додаткова гнучкість при налаштуванні RAID


Ідеальне рішення для управління та обміну файлами

File Station – це швидкий та безпечний веб-інструмент управління, який дозволяє легко перетягувати та вставляти файли без складного налаштування на Mac або ПК. Інструменти розширеного пошуку та фільтрації забезпечують просту організацію та зручний обмін файлами за посиланням. Підтримує SMB, FTP, AFP, NFS та WebDAV і працює в будь-якому середовищі.


Сумісна робота в приватній хмарі в реальному часі

Office – це спеціальний пакет для сумісної роботи, який поєднує в собі зручність загальнодоступного хмарного середовища із конфіденційністю та безпекою приватних хмарних сховищ. За допомоги Office можна сумісно працювати із документами та електронними таблицями в захищеному середовищі.


Неперевершене рішення для резервного копіювання

Система DS1618+ має вбудовані додатки для резервного копіювання, які забезпечують захист важливих даних на будь-якому пристрої за допомоги інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу та надійних технологій зберігання даних.


Active Backup for Server. Безагентне рішення для резервного копіювання захищає дані на серверах із ОС Windows та Linux за допомогою SMB та Rsync. Це дозволяє звести до мінімуму витрати на розгортання та управління.


Hyper Backup. Ефективне резервне копіювання даних в локальну загальну папку, іншу систему Synology NAS, на зовнішній пристрій, сервер rsync або в загальнодоступну хмарну службу гарантує безпеку даних.


Резервне копіювання даних. Захист ПК за допомогою Cloud Station Backup. Зручне рішення для резервного копіювання даних з комп’ютера macOS на Synology NAS за допомогою Time Machine.


Active Backup for Office 365/ G Suite. Локальне рішення резервного копіювання, оснащене централізованою панеллю управління. Оптимізація використання сховища завдяки створенню одиничних екземплярів і технології дедуплікації на рівні блоків.


Сертифіковані рішення з віртуалізації систем зберігання

Система зберігання даних Synology iSCSI підтримує більшість рішень з віртуалізації для підвищення ефективності роботи за допомогою простого інтерфейсу управління. Інтеграція VMware vSphere 6 та VAAI допомагає розвантажити операції звернення до пристрою зберігання даних і оптимізує обчислювальну потужність. Підтримка технології Windiws Offloaded Data Transfer (ODX) підвищує ефективність передачі даних і швидкість їхньої міграції. Підтримка сервісу OpenStack Cinder перетворює вашу систему Synology NAS на компонент блочного сховища.


Щодо наявності та доступності рішення DS1618+ звертайтеся до нас за адресою: sales@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку