+380 44 538-00-06 многоканальный

Вебінар Virtual Machine Manager Pro від Synology

Вебінар Virtual Machine Manager Pro від Synology

Шановні партнери Synology, програма Synology Partner Online Training (SPOT) запрошує вас на безкоштовні вебінари, спрямовані на збільшення вашої компетенції з обладнання, технологій та рішень Synology.


Вебінари Synology містять онлайн презентації нових рішень, технічні консультації, демонстрації функціоналу обладнання і пропонують інтерактивне спілкування. Під час вебінару ви можете ставити питання і отримувати на них відповіді в режимі онлайн.


Усі попередні вебінари можна знайти за адресою: https://www.youtube.com/playlist?list=PLg1dcOmFjYysApVbl5FfgML9gjfeBTT6L


Вебінар в вересні

Тема: Virtual Machine Manager Pro

Дата: 11.09.2018

Час: 12:00

Тривалість: 45 хвилин

Реєстрація: за посиланням

Зміст: В цьому вебінарі йтиме мова про те, як обрати прийнятний NAS-сервер для віртуалізації за допомогою Virtual Machine Manager Pro. Крім того, буде показано, як масштабувати віртуальні машини і кластер, а також як управляти ресурсами, і що необхідно робити, щоб збільшити продуктивність. У завершенні вебінару буде продемонстровано приклад застосування VMM Pro на практиці. Ви матимете можливість поставити питання з цієї теми технічним інженерам під час вебінару. Реєструйтесь прямо зараз!


Увага: для того щоб прийняти участь у вебінарі спочатку необхідно створити обліковий запис Synology. Це легко зробити, перейшовши за посиланням, а потім зареєструватися на сам вебінар.


Це впровадження пов’язане із законом щодо захисту даних для ЄС, який нещодавно набрав чинності.


Поделиться:

назад к списку