+380 44 538-00-06 многоканальный

Вебінар від Synology на тему «Дигіталізація шкіл»

Вебінар від Synology на тему «Дигіталізація шкіл»

Програма Synology Partner Online Training (SPOT) проводить серію навчальних вебінарів, які допомагають розширити знання з обладнання, технологій та рішень Synology.


Вебінари Synology містять онлайн презентації нових рішень, технічні консультації, демонстрації функціоналу обладнання і пропонують інтерактивне спілкування. Під час вебінару кожен учасник матиме можливість задати питання і отримати відповіді в режимі реального часу.Деталі найближчого вебінару:

Тема: Synology в сфері освіти – дигіталізація шкіл

Дата: 22.05.2018

Час: 11:00

Тривалість: 45 хвилин

Прийняти участь: після реєстрації

Зміст: В цьому вебінарі будуть презентовані різноманітні рішення для дигіталізації сфери освіти і особливо шкіл. В цей час можна дізнатись про найкорисніші функції, такі як розробка розкладу, захищений канал спілкування викладачів з учнями і між учнями у локальному чаті, а також реалізація проектів із використанням власних ноутбуків і мобільних пристроїв учнів. Крім того, на вебінарі розкажуть, як школи можуть працювати продуктивніше, використовуючи віртуальний DSM і як NAS-сервер може стати загальним банком знань. Також ви дізнаєтесь про інструменти резервного копіювання та інші цікаві функції.Крім того, кожен учасник вебінару матиме можливість виграти Synology DiskStation DS115j.


Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися. Реєстрація доступна за посиланням.


Поделиться:

назад к списку