+380 44 538-00-06 многоканальный

Відкрий нові можливості із сертифікацією DevNet

Відкрий нові можливості із сертифікацією DevNet

Розвиток програми професійної сертифікації Cisco охоплює фахівців мережевого обладнання та розробників програмного забезпечення в одну спільноту для створення ІТ-команд майбутнього.


Дізнайся, що нового пропонує сертифікація Cisco

Програма сертифікації та навчання Cisco тепер включає сертифікати DevNet і призначена як для фахівців мережевого обладнання, так і для розробників програмного забезпечення, які можуть обирати напрямок навичок, який вони хочуть розвивати.


DevNet Associate

Для розробників, які мають один або кілька років практичного досвіду розробки та підтримки додатків, побудованих на платформах Cisco. Ця сертифікація підтверджує базові знання платформи Cisco, роботи з додатками та інше.


DevNet Specialist

Для розробників, які мають три-п'ять років досвіду з розробки додатків, операцій, безпеки або інфраструктури. Ця сертифікація підтверджує спеціалізовані знання та навички, спрямовані на підтримку безперебійної роботи програм і служб за допомогою платформ та пристроїв Cisco.


DevNet Professional

Для розробників, які мають принаймні від трьох до п'яти років досвіду проектування та реалізації додатків, побудованих на платформах Cisco. Два іспити охоплюють розробку стійких, надійних і безпечних програм, що використовують API і платформи Cisco, а також керування та розгортання додатків на базі інфраструктури Cisco.


DevNet Expert

Більше інформації стосовно сертифікації DevNet Expert можна буде отримати найближчим часом.


Як розвиток навичок допомагає формувати ІТ-команди майбутнього

Масштабування автоматизації


Ви хочете встановити надійні повторювані мережеві налаштування, навіть для складних гібридних хмарних розгортань. Ваші команди заслуговують на те, щоб мати змогу обмінюватися конфігураціями та повторно розгортати їх, зберігаючи ваші сценарії автоматизації під контролем. Найкращий досвід масштабування автоматизації гарантує, що ІТ-сервіси приносять прибутки для бізнесу знову і знову.


Мережеві операції, що виконуються самостійно


Майбутнє дає можливості, які виходять далеко за межи обчислювання та зберігання даних. Якщо ви можете запропонувати мережеві операції, які виконуються самостійно, тоді ви забезпечуєте удосконалення будь-якої мережі, навіть налаштованої для окремої мети. Незалежно від того, чи буде це в медичному центрі або на ярмарку робочих місць, мережі майбутнього забезпечують точні та безпечні налаштування та підключення.


Розповсюдження додатків


Сучасні програми широко використовуються на різних пристроях, які обчислюють потужність на межі мережі, де виконувати необхідну операцію біль ефективно та безпечно. Можливості та інновації, доступні при такому виді розгортання, роблять ваші мережі ще більш потужними.


Більше інформації про сертифікації DevNet шукайте за посиланням: https://developer.cisco.com/certification/


Поделиться:

назад к списку