+380 44 538-00-06 многоканальный

UCS Fabric Interconnect 4-го покоління та Virtual Interface Cards доступні до замовлення

UCS Fabric Interconnect 4-го покоління та Virtual Interface Cards доступні до замовлення

Cisco UCS Fabric Interconnect 6454

Fabric Interconnect – це еволюційне та логічне у теперішніх умовах продовження лінійки уніфікованих TOR комутаторів для комутації і управління всією серверною інфраструктурою дата-центру. Як і очікувалось, відтепер рішення гарантує ще більше швидкості та ще менше затримок. 100Gb Ethernet і 32Gb FC порти дозволяють отримати загальну пропускну здатність до 3.8Tbps і 382Gbps між фабрикою і блейд шассі, чого вистачить навіть найвимогливішим провайдерам. Також не варто забувати, що лише дві фабрики дозволять управляти десятками серверів Cisco (B, C, S серій).


Доступність на ринку комутаторів UCS Fabric Interconnect 4-го покоління є дуже важливим етапом розвитку UCS. Fabric Interconnect 6454 ефективно використовує ключові технологічні особливості Cisco – UCS Fabric, Virtual Interface Card (VIC) та UCS Manager, що дозволяє використовувати високопродуктивну архітектуру з малою затримкою і без жодних втрат, щоб задовольнити потреби клієнтів, розгортаючи потужні центри обробки даних. Fabric Interconnect 6454 чудово доповнює успішну лінійку комутаторів Fabric Interconnect (серії 6200 та 6300) та підтримує 10/25/40/100 Gbps Ethernet/FCoE та 8/16/32 Gbps FC для подальшого впровадження в дата центри вже існуючих та нових клієнтів.


Fabric Interconnect 6454 вирізняється новим 1RU 10/25/40/100 Gbps fabric. Cisco UCS Classic 5108 Modular Chassis під’єднується до пари комутаторів Cisco UCS Fabrics Interconnects за допомогою UCS Manager, що забезпечує легку та швидку масштабованість завдяки найкращій системі управління UCS.


Cisco Intersight Enabled

UCS Fabric Interconnect 6454 працює на базі Cisco Intersight – платформа управління системами Cisco, яка забезпечує інтуїтивно зрозуміле обчислення завдяки хмарному інтелекту. Ця платформа пропонує ще більш інтелектуальний підхід до управління, що дозволяє ІТ організаціям аналізувати, спрощувати та автоматизувати внутрішні процеси набагато швидше у порівнянні із інструментами минулих поколінь. Переваги такої моделі управління платформою Cisco UCS також поширюються і на сервери Cisco UCS та Cisco HyperFlex.


Cisco UCS VIC 1400 Series

Cisco Virtual Interface Cards (VIC) – це конвергентні мережні карти (CAN), які розширюють мережну структуру безпосередньо на серверах та віртуальних машинах. VIC 1400 series базується на технології Cisco ASIC 4-го покоління та чудово підходить для мереж майбутніх поколінь, які потребують 10/25/40 Gbps Ethernet та пропускну здатність FCoE. VIC 1400 відноситься до лінійки адаптерів для серверів UCS серії B, C та S.


Нове покоління віртуалізованих мережних адаптерів, цього разу з оновленнями ASIC 4-го покоління, адаптовані для мереж наступного покоління і дозволяють без проблем використовувати усі переваги високошвидкісних мереж 10/40gbps Ethernet. Нагадаємо, що віртуалізованим цей адаптер називають не заради маркетингу, завдяки VIC можна розділити один фізичний мережний адаптер на сотні віртуальних на рівні драйверу, без використання функціоналу гіпервізора.


Ви можете придбати це обладнання, звернувшись до нас за адресою CiscoUCS@megatrade.ua.


Більше інформації шукайте за посиланнями:

Основна сторінка UCS: https://www.cisco.com/c/en/us/products/servers-unified-computing/index.html

Сторінка Fabric Interconnect: https://www.cisco.com/c/en/us/products/servers-unified-computing/fabric-interconnects.html

Характеристики Cisco UCS FI 6454: https://www.cisco.com/c/dam/en/us/products/collateral/servers-unified-computing/ucs-b-series-blade-servers/ucs-6454-fab-int-specsheet.pdf

Сторінка Virtual Interface Cards: https://www.cisco.com/c/en/us/products/interfaces-modules/unified-computing-system-adapters/index.html

Сторінка порівняння моделі VIC: https://www.cisco.com/c/en/us/products/interfaces-modules/unified-computing-system-adapters/models-comparison.html


Поделиться:

назад к списку