+380 44 538-00-06 многоканальный

Цікаві новини від Ricoh, Plockmatic та Мегатрейд

Цікаві новини від Ricoh, Plockmatic та Мегатрейд

Як стало відомо, компанія Ricoh у співпраці з компанією Plockmatic впроваджує низку удосконалених опцій подавання і виведення паперу для промислових принтерів серії Pro C9200, Pro C7200 і Pro 8310, що дозволить розширити виробничі можливості цифрового великотиражного друку.


Підключення удосконалених опцій до апаратів повноколірних Pro C9200, Pro C7200 і монохромних Pro 8310/8320 дозволить підвищити продуктивність і збільшити асортимент підтримуваних носіїв за рахунок подачі паперу з покриттям та обкладинок з матеріалів високої щільності, а також вставки попередньо надрукованих аркушів і паперу з ярликами-розділювачами.

191108_Ricoh_&_Plockmatic_front.png

Нові можливості зшивання, в тому числі зшивання внакидку аркушів підвищеної довжини і формування плаского, дозволять задовольнити зростаючий попит на виробництво, наприклад, буклетів і довідників формату A4 альбомного формату, зшитих внакидку каталогів, довідників і звітів з обкладинками, надрукованими на папері з покриттям і носіях підвищеної щільності, а також ексклюзивних високоякісних каталогів з пласким корінцем. Таким чином, навіть невеликі цифрові типографії та салони оперативної поліграфії зможуть самостійно друкувати продукцію професійного рівня з кінцевою обробкою без залучення підрядників.


  • Фінішер для аркушів підвищеної довжини Plockmatic PBM 5035 (з функцією скріплення скобами)
  • Фінішер для аркушів підвищеної довжини Plockmatic PBM 5035s (з функцією зшивання проволокою)
  • Лоток великої ємності для аркушів підвищеної довжини Plockmatic LCT3500
  • Пристрій обрізки переднього краю під плаский корінець Plockmatic SquareFold для брошурувальника SR5120.

Компанія «Мегатрейд» – ексклюзивний постачальник друкарських цифрових машин Ricoh в Україні та пристроїв післядрукарської обробки Plockmatic – до кінця року введе в експлуатацію не менше п’яти цифрових машин Ricoh: Pro C9200, Pro C7200x, Pro 8310 з опціями від Plockmatic, а також декілька систем Pro C5200s.


Для підприємців, зацікавлених у впровадженні пристроїв післядрукарської обробки (як в лінію з Ricoh, так і автономних) компанія «Мегатрейд» планує відвідини заводу-виробника Plockmatic в м. Рига (Латвія), де кожен зможе перевірити, чи співпадають можливості техніки з їх сподіваннями.


Поделиться:

назад к списку