+380 44 538-00-06 многоканальный

Точки доступу Ruckus отримали престижну винагороду Wi-Fi Certified Vantage 2

Точки доступу Ruckus отримали престижну винагороду Wi-Fi Certified Vantage 2

Наприкінці року одразу дві точки доступу Ruckus – T811-CM та E510 – отримали престижні нагороди Wi-Fi CERTIFIED Vantage Release 2 від Wi-Fi Alliance®. Ці сертифікати підкреслюють одну з найсильніших сторін Ruckus – забезпечення високої продуктивності та надійності підключення Wi-Fi у приміщеннях та ззовні.


Сертифікатом Wi-Fi CERTIFIED VantageTM 2 нагороджуються пристрої, які забезпечують найкращий досвід користування Wi-Fi в аеропортах, стадіонах, офісах, торгівельних точках та житлових приміщеннях. Wi-Fi CERTIFIED Vantage 2 виходить за рамки звичайного сертифікування, адже цією винагородою відзначаються пристрої, які забезпечують оптимальну продуктивність та ефективне використання спектру Wi-Fi та інших мережевих ресурсів в щільних середовищах розгортання. До таких мереж можуть приєднуватися додаткові клієнти, жодним чином не впливаючи на вже підключених клієнтів, що забезпечує максимально позитивний досвід роботи у мережі для кожного.


Грег Бич, вице-президент відділу Wireless Products, Ruckus, підкреслив цю подію наступними словами: «Компанія Ruckus Networks дуже щаслива, що наші точки доступу отримали цей сертифікат. Подібна відзнака є яскравим підтвердженням технологічного та інноваційного лідерства компанії Ruckus в Wi-Fi індустрії. Ми усвідомлюємо усю важливість подібних відзнак, адже ми входимо до наступної ери Wi-Fi індустрії, і для нас це – велика честь».


До складу сертифікату Wi-Fi CERTIFIED Vantage 2 входять чотири пункти: Wi-Fi CERTIFIED acTM, Wi-Fi CERTIFIED Passpoint®, Wi-Fi Agile Multiband та Wi-Fi Optimized Connectivity. Завдяки цим функціям збільшується ємність мережі для забезпечення більш високої якості обслуговування і кращий користувальницький досвід із безпечним з’єднанням.


Поделиться:

назад к списку