+380 44 538-00-06 многоканальный

Швидке впровадження системи DCIM для оптимізації роботи ЦОД

Швидке впровадження системи DCIM для оптимізації роботи ЦОД

На багатьох підприємствах ЦОДи вже давно відносять до найбільш цінних активів. Попит на ресурси для зберігання та обробки даних збільшується, в той час як тарифи на електроенергію невпинно ростуть. Ось чому користь від оптимізації ІТ-інфраструктури доволі очевидна: це чудовий спосіб зменшити витрати. Проте пряма економія – це не єдина перевага систем моніторингу і управління ЦОД (скорочено DCIM). В широкому розумінні ці системи допомагають підприємствам досягати своїх стратегічних цілей.


З чого починається DCIM?

Перелік завдань, які можна вирішити шляхом впровадження DCIM, доволі великий: збільшення потужності ЦОД, вирішення проблем збоїв в роботі обладнання, зниження використання електроенергії, збільшення віддачі від інвестицій та зменшення кількості персоналу.


Проте на практиці варто зосередитися на задачі із найвищим пріоритетом, і лише потім переходити до інших. Це може бути або найболючіша точка в бізнесі, або ділянка, на якій впровадження DCIM принесе найбільшу користь. Модульні DCIM-рішення як раз дозволяють запровадити систему поетапно. Спочатку підключають перший модуль системи, а потім в певній послідовності – всі інші модулі.


Delta InfraSuite Manager статья 2.jpg


Зверніться до досвідченого постачальника DCIM-рішень

Оцінити, наскільки рекламні промови вашого майбутнього постачальника відповідають дійсності – доволі складна задача. Оскільки правильний вибір в багато чому визначає успіх впровадження, до цього питання варто підійти з максимальною відповідальністю. Краще за все зупинити свій вибір на постачальнику із стійким фінансовим положенням і багатою історією успішних запроваджень.


До дійсно комплексних DCIM-рішень можна віднести Delta InfraSuite Manager, оскільки він закриває всі питання управління ІТ-інфраструктурою підприємства. InfraSuite Manager вирізняється модульною архітектурою, яка складається із семи різних модулів.


Переваги системи DCIM: висновки

ЦОДи, які запровадили DCIM-систему для більшої прозорості ІТ-інфраструктури і моніторингу фактичної потужності, зможуть мінімізувати простої в роботі, які так дорого коштують для бізнесу. DCIM-системи також можуть допомогти тім ЦОДам, які підійшли до межі власних можливостей. Запровадження DCIM підвищує віддачу від існуючої інфраструктури і дозволяє відкласти нові інвестиції.


Наведені приклади демонструють, що InfraSuite Manager чудово виконує завдання управління ІТ-інфраструктурою будь-якої організації, чи то невеличка хостингова компанія, чи глобальний гравець на рику телекомунікацій. Крім того, DCIM-система компанії Delta здатна вирішувати багато інших проблем, з котрими стикаються ЦОДи, а також забезпечувати швидку віддачу від інвестицій і інших галузях, що не згадуються у цьому огляді.


Перспективи

Синергетичний ефект від запровадження DCIM виникає тоді, коли у керівництва з’являється комплексне розуміння того, як працює інфраструктура ЦОД: стан робочого середовища, фактична потужність і можливість нарощування. Тоді компанія починає планувати власні можливості, спираючись на точні дані. Це життєво важливо для успіху будь-якого бізнесу. Необґрунтовані інвестиції в нові ЦОДи – це завжди великий фінансовий ризик. Більшість операторів ЦОД погоджуються із тим, що аргументи «за» впровадження DCIM-систем занадто очевидні, щоб продовжувати не звертати на них увагу.


Саме час діяти! Визначте пріоритетні точки впровадження, потім розверніть комплексну модульну DCIM-систему – і ви швидко побачите віддачу.


Поделиться:

назад к списку