+380 44 538-00-06 многоканальный

Ricoh отримала три нагороди Buyers Lab в категорії «Вибір літнього сезону 2019»

Ricoh отримала три нагороди Buyers Lab в категорії «Вибір літнього сезону 2019»

Ricoh Europe, Лондон, 27 серпня 2019 року - Компанія Ricoh удостоїлася одразу трьох нагород за підсумками рейтингу незалежної лабораторії Keypoint Intelligence - Buyers Lab. Багатофункціональні пристрої Ricoh названі кращими в категорії «Вибір літнього сезону 2019».


Нагорода BLI «Вибір сезону» присуджується два рази в рік офісним пристроям, які продемонстрували найкращі показники в ході всебічних випробувань, що проводилися протягом попередніх шести місяців. БФП Ricoh IM C2000 і IM C2500 стали переможцями серед кольорових копіювальних пристроїв нижчого і середнього сегменту з інтелектуальним інтерфейсом користувача. БФП Ricoh IM 350F відзнано як кращий монохромний пристрій для середніх робочих груп.


Нагороди BLI в категорії «Вибір літнього сезону 2019»:


  • Ricoh IM C2000 - Кращий кольоровий БФП зі швидкістю друку 20 стор./хв.
  • Ricoh IM C2500 - Кращий кольоровий БФП зі швидкістю друку 25 стор./хв.
  • Ricoh IM 350F - Кращий БФП для середніх робочих груп

«Пристрої Ricoh не перестають нас дивувати, - зазначив Джордж Миколай, заступник директора з випробувань копірів в Keypoint Intelligence - Buyers Lab.


БФП IM C2000 і IM C2500, як і переможець зимового сезону 2019 IM C4500, - кращі кольорові копіювачі-принтери в нижчому і середньому сегменті. Вони відрізняються максимальною зручністю роботи завдяки великій сенсорної панелі управління на базі інтуїтивно зрозумілої системи Android. Екран можна швидко налаштувати під кожного користувача. Якість зображення на висоті, а функція інтелектуального сканування Ricoh забезпечує нові можливості застосування цієї технології».


Тоні Масеру, провідний інженер-випробувач в Keypoint Intelligence - Buyers Lab, додав: «Монохромний БФП Ricoh IM 350F - кращий вибір для середніх робочих груп з високими вимогами до продуктивності. Крім зручного управління та простого обслуговування, ця модель показала абсолютну надійність і найвищу в класі швидкість двостороннього сканування. Вона обладнана великий смарт-панеллю управління на базі системи Android з вбудованим браузером і можливістю установки додаткових смарт-додатків Ricoh. Модель IM 350F виграє по багатьом параметрам, тому здобула впевнену перемогу серед монохромних пристроїв середнього сегмента».


Олів'є Врізендорп, віце-президент з продуктового маркетингу Ricoh Europe, сказав: «Ці нагороди - чергове підтвердження нашого лідерства в розробці новітніх рішень у сфері екосистеми БФП. Ми пропонуємо надійні, безпечні і продуктивні пристрої, створені на базі передових технологій, які допоможуть побудувати цифрове робоче оточення. Ми допомагаємо нашим клієнтам ефективно розвиватися в епоху цифрових технологій за допомогою кращих на ринку рішень і передових розробок Ricoh».


Про компанію Ricoh

Компанія Ricoh - це глобальна компанія, яка спеціалізується на офісному обладнанні, рішеннях для промислової друку, системах управління документами та ІТ-послугах. Група компаній Ricoh зі штаб-квартирою в Токіо представлена ​​більш ніж в 200 країнах світу. Компанія відома високою якістю своїх пристроїв, винятковими стандартами надаваних послуг і ініціативами щодо захисту навколишнього середовища. Ricoh надає повноцінну сервісну підтримку замовникам, збираючи повну інформацію про поточний парку техніки, про обсяги друку, вартості володіння друкованої інфраструктурою і становить карти розташування пристроїв. Результатом спільної роботи є уніфікація парку пристроїв, підвищення ефективності роботи користувачів, консолідація обсягів друку, безпека: впровадження рішення follow me, розташування пристроїв в оптимальній доступності від користувачів.


Про компанію Мегатрейд

Компанія «Мегатрейд» - найбільший український IT-дистрибутор, який спеціалізується на проектному забезпеченні всього комплексу обладнання для створення ЦОД, інфраструктурних та телекомунікаційних рішень.


Компанія Мегатрейд є офіційним дистрибутором в Україні провідних світових ІТ-виробникув, у тому числі – ексклюзивним дистрибутором промислової техніки Ricoh.


Департамент техніки Ricoh компанії Мегатрейд має широку партнерську мережу, пропонує угоди покопійного обслуговування, здійснює навчання персоналу та сервісну підтримку на території України.


Поделиться:

назад к списку