+380 44 538-00-06 многоканальный

Ricoh IM C300 – вибір зимового сезону за версією Buyers Lab

Ricoh IM C300 – вибір зимового сезону за версією Buyers Lab

Нагорода незалежної лабораторії Keypoint Intelligence - Buyers Lab «Вибір зимового сезону» присуджується два рази на рік офісним пристроям, які продемонстрували найкращі показники в ході всебічних випробувань, що проводилися протягом попередніх шести місяців. Модель Ricoh IM C300, яка лише нещодавно стала доступною для продажів в Україні, стала переможцем в номінації «Кращий кольоровий БФП для середніх робочих груп».

Ricoh IM C300 входить в лінійку нових інтелектуальних багатофункціональних пристроїв формату А4, до якої відносяться моделі Ricoh IM C300F, IM C400F і IM C400SRF. Нова лінійка, розроблена в рамках стратегії Ricoh з розвитку динамічного розумного цифрового офісу, створена на базі платформи Ricoh Always Current Technology («Завжди актуальна технологія»), яка дає змогу адаптувати друкуючі пристрої до різних вимог клієнта. Нові БФП обладнані смарт-панеллю управління Ricoh на базі вдосконаленого процесора, який забезпечує більш швидкий і ефективний відгук сенсорного екрану. Фахівці технічної підтримки Ricoh зможуть дистанційно підключатися до смарт-панелі управління, щоб оперативно усувати виникаючі проблеми або оновити прошивку.


Детальніше про БФП Ricoh IM C300


Кейтлін Шоу, старший редактор Keypoint Intelligence - Buyers Lab, відзначила: «Ricoh IM C300 не має собі рівних в середньому сегменті кольорових БФП завдяки винятковій зручності використання, приголомшливій функціональності і високій продуктивності. Пристрій має усі необхідні характеристики для ефективної обробки документів. Великий сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом забезпечує швидкий доступ до смарт-застосунків Ricoh, які допомагають оптимізувати робочі процеси. Під час тестування модель продемонструвала чудову якість зображення з яскравими насиченими кольорами. Більш того, це БФП передбачає широкі можливості адміністративного управління, які полегшують роботу ІТ-відділу. Підводячи підсумок, можна сміливо стверджувати, що Ricoh IM C300 — ідеальний кольоровий БФП для офісних робочих груп середнього розміру».


Поделиться:

назад к списку