+380 44 538-00-06 многоканальный

Рішення з інформаційної безпеки компанії Radware, що поставляються компанією Cisco

Рішення з інформаційної безпеки компанії Radware, що поставляються компанією Cisco

Шановні партнери!


Запрошуємо вас взяти участь у віртуальному семінарі для партнерів Cisco. Цей семінар розраховано на технічних фахівців серед компаній-партнерів.


Детальніше:

Компанія Cisco в рамках стратегічного партнерства з компанією Radware включила широкий спектр їхніх продуктів до своєї лінійки рішень. До цього списку належить рішення з захисту від розподілених атак типу «відмова в обслуговуванні», і балансувальники трафіку, і міжмережеві екрани прикладного рівня для WEB-додатків (WAF). Під час цього семінару ви зможете обговорити ці продукти та рішення, а також процес замовлення через компанію Cisco.Доповідач: Михайло Кадер, провідний інженер-консультант


Коли: вівторок, 4 червня 2019 року, 11:00-13:00


Місце проведення: Webex


Зареєструватися: http://cisco.cvent.com/d/lyqnqr/4WЦей семінар є частиною програми віртуальних семінарів для партнерів Cisco – Partner Interactive Webinars (PIW). Семінари проходять на російській мові. В рамках PIW плануються як технічні семінари, так і семінари, присвячені партнерським програмам та інструментам, а також семінари, розраховані на фахівців з продажів. Середня тривалість – 1-1,5 годин.


Поделиться:

назад к списку