+380 44 538-00-06 многоканальный

Прискорюйте свій бізнес за допомогою сумісної роботи з файлами

Прискорюйте свій бізнес за допомогою сумісної роботи з файлами

В чому полягає:


  • Розкрийте увесь потенціал своїх файлів за допомогою бета-версії Synology Drive 2.0
  • Active Backup for Business відтепер підтримує vSphere 6.7
  • Бета-версія Presto File Server 2.0 підтримує передачу файлів NAS-NAS


Розкрийте увесь потенціал своїх файлів за допомогою сумісної роботи з файлами

У бета-версії Synology Drive 2.0 об'єднані функції синхронізації файлів, спільної роботи над ними, а також надання до них загального доступу. Нова версія дозволяє синхронізувати дані за запитом, виконувати безперервне або заплановане резервне копіювання і зберігати актуальну версію файлів для віддалених робочих груп.


Більше немає необхідності балансувати між синхронізацією файлів і ємністю сховища. Налаштуйте баланс, встановивши Synology Drive Client на ПК, і простір для зберігання більше не буде проблемою. Після включення синхронізації за запитом можна налаштувати завдання синхронізації, і файли будуть завантажені тільки тоді, коли вони знадобляться.


Гнучкі можливості захисту файлів


Контролюйте дані за допомогою фрагментарного резервного копіювання та відновлення файлів.


Резервне копіювання. Ви самі вирішуєте, які файли і папки будуть скопійовані, а які ні. Все залежить від того, чи потрібно створювати резервні копії файлів при внесенні змін або під час планового резервного копіювання.


Відновлення. У вікні самостійного відновлення можна відновити файли за певний період часу. Можна відновлювати будь-які елементи в будь-який час, не вдаючись до допомоги ІТ-адміністраторів.


Active Backup for Business відтепер підтримує vSphere 6.7

Окрім підтримки VMware vSphere 6.7 рішення Active Backup for Business 2.0.4 забезпечує повторне підключення до існуючих задач резервного копіювання. Це дозволить забезпечувати наявність віддалених резервних копій файлів для аварійного відновлення.


Бета-версія Presto File Server 2.0 підтримує передачу файлів NAS-NAS

Нова функція Site Express підтримує високошвидкісну передачу даних NAS-NAS і автоматизований процес розподілу файлів. Натисніть, щоб дізнатись, як долучитися до бета-програми.


Якщо вас цікавлять рішення від Synology, звертайтесь до нас за елетронною адресою: sinology@megatrade.ua

.


Поделиться:

назад к списку