+380 44 538-00-06 многоканальный

Перший в світі проектор DLP® 8K завдяки технології Delta

Перший в світі проектор DLP® 8K завдяки технології Delta

Компанія Delta – провідний виробник комплексних рішень для захисту електроживлення телекомунікаційних систем нещодавно оголосив про випуск першого у світі DLP® проектор 8К потужністю 25,000 люмен разом із компанією Digital Projection International Ltd, що входить до Delta Group. Перший в своєму роді Digital Projection INSIGHT Laser 8K використовує найсучасніші дисплеї Delta, джерела живлення і теплові рішення, такі як лазерне джерело світла, процесор сигналів та унікальний алгоритм для забезпечення бездоганної 33-мегапіксельної роздільної здатності зображення.


Джефф Фу, Генеральний Директор департаменту дисплейних рішень Delta, зазначив наступне: «Розробка цього 8К проектора зміцнює технологічне лідерство компанії Delta в області зображення. Унікальні властивості INSIGHT Laser 8K принесуть краплину магії до таких звичних процесів, трансляція зображення, симуляція та візуалізація. Наші клієнти та партнери будуть вражені яскравими та привабливими зображеннями, які передає наш проектор».


Відповідно до корпоративної місії Delta, INSIGHT Laser 8K також використовує екологічно чисте лазерне джерело світла Delta та високоефективні технології енергоживлення. Використання лазерного джерела світла забезпечує тривалий термін служби до 20 000 годин. Впровадження нової технології джерела лазерного випромінювання RGB ще більше покращить кольорову гаму для відповідності специфікаціям BT2020, що дозволить досягти надзвичайно широкої точності кольорів у майбутньому поколінні серії INSIGHT Laser 8K.


Поделиться:

назад к списку