+380 44 538-00-06 многоканальный

Новий ДБЖ Delta серії Amplon R: менші витрати – більше користі

Новий ДБЖ Delta серії Amplon R: менші витрати – більше користі

Компанія Delta оголосила про запуск нової серїї Amplon R, яка забезпечує високу надійність та продуктивність для різних додатків з невеликим навантаженням та характеризується меншою загальною вартістю володіння (ТСО) водночас.

Ефективність AC-AC цієї серії сягає 93% і навіть вище, 96%, в режимі ECO. Це дає змогу значно зменшити споживання енергії та експлуатаційні витрати. 

Крім того, цей продукт має інноваційну структурну конструкцію, яка працює разом з інтелектуальним управлінням акумулятором та регулюванням швидкості вентилятора, щоб сприяти широкій робочій температурі до 50 °C. У випадках, коли система охолодження не працює цілий день або за умов високої температура навколишнього середовища, ДБЖ може продовжувати пропонувати 80% ємності при температурі від 40 °C до 50 °C. Нова серія R продовжує забезпечувати резервне живлення поза нормальними умовами роботи, приносячи значну перевагу з точки зору початкових інвестицій. 

Найчастіше ці рішення використовують для захисту серверів, ноутбуків, ПК чи офісних пристроїв. Також вони ефективно справляються з завданням підтримки додатків промислових контролерів, таких як система пожежної безпеки, охорона радіомовлення та моніторинг навколишнього середовища, де серія R може забезпечувати постійний захист на цілодобовій основі. Цей продукт широко застосовується в банках, школах, державних установах та на транспорті - де б не працювало критично важливе обладнання. Нова серія доступна в таких потужностях: 1 кВА, 2 кВА та 3 кВА.

За додатковими консультаціями звертайтесь, будь ласка, на ups@megatrade.ua.
Поделиться:

назад к списку