+380 44 538-00-06 многоканальный

Нова версія Cisco Threat Response. Як отримати вигоду від інтеграції різних рішень Cisco?

Нова версія Cisco Threat Response. Як отримати вигоду від інтеграції різних рішень Cisco?

Шановні партнери!


Запрошуємо вас прийняти участь у віртуальному семінарі для партнерів Cisco. Цей семінар розраховано на технічних спеціалістів в компаніях-партнерах.


Детальніше:


Ви чудово знаєте, що є таке рішення, як Cisco Threat Response, призначене для проведення розслідування інцидентів і threat hunting, тобто пошуку слідів інцидентів усередині інфраструктури. Часто його називають «SOC-in-the-Box», тобто «SOC з коробки». Безумовно, це перебільшення, але дане рішення дійсно є сполучною ланкою для багатьох рішень з ІБ – Cisco AMP, Cisco ESA, Cisco Firepower, Cisco Threat Grid, Cisco Umbrella (в цьому році буде і Cisco Stealthwatch) і дозволяє розслідувати і візуалізувати складні загрози , які «проходять» відразу через кілька рішень з ІБ, розгорнутих у замовників. Зовсім недавно Cisco Threat Response був інтегрований з двома рішеннями – Cisco E-mail Security Appliance і Cisco Firepower, а також низкою рішень третіх фірм. Тому в цьому вебінарі ми знову будемо говорити про CTR про його ролі в процесі забезпечення безпеки, про його інтеграції з рішеннями Cisco, а також про те, як за допомогою Cisco Threat Response можна взаємодіяти з двома сервісами Threat Intelligence , які застосовують фінансові організації та суб’єкти критичної інформаційної інфраструктури.


Доповідач: Олексій Лукацький, консультант з безпеки

Коли: вівторок, 17 вересня 2019 року, 11:00-12:00

Місце проведення: Webex

Реєстрація: за посиланням


Цей семінар є частиною програми віртуальних семінарів для партнерів Cisco – Partner Interactive Webinars (PIW). Семінари проходять російською мовою. В рамках PIW плануються як технічні семінари, так і семінари, присвячені партнерським програмам та інструментам, а також семінари, розраховані на фахівців з продажів. Середня тривалість – 1-1,5 годин.


Поделиться:

назад к списку