+380 44 538-00-06 многоканальный

Нова серія IM C кольорових БФП формату А3 від Ricoh

Нова серія IM C кольорових БФП формату А3 від Ricoh

В січні 2019 року компанія RICOH оголосила про запуск своєї першої серії Intelligent Devices як відповідь на постійно мінливі та зростаючі потреби сучасних цифрових робочих місць. Дана лінійка є реалізацією підходу Dynamic Workplace Intelligence компанії RICOH і включає в себе розроблену RICOH нову платформу Always Current Technology, що забезпечує розвиток технічних можливостей продуктів паралельно з вимогами клієнтів.


Платформа Always Current Technology дозволяє персоналу працювати більш раціонально за рахунок технологій, що забезпечують масштабованість, безпеку, стійкість і простоту використання. Користувачі можуть завантажувати і встановлювати безпосередньо на свої пристрої нові додатки, функції і оновлення по мірі їх появи, що забезпечує оперативність і гнучкість. Платформа дозволяє масштабувати можливості цифрових робочих місць відповідно до потреб, при цьому постійно оновлюючи функції безпеки і програмне забезпечення. Крім того, вона надає миттєвий доступ до оновлень з моменту їх появи , завдяки чому відпадає необхідність купувати нові апаратні засоби для додаткової функціональності або чекати закінчення терміну дії контрактів


Нова серія IM C кольорових БФП формату A3 є першою в лінійці Intelligent Devices від RICOH.


Always Current Technology компанії RICOH реалізована в нових кольорових інтелектуальних БФП формату A3, які вже доступні в Україні, а саме IM C2000/A, IM C2500/A, IM C3000/A, IM C3500/A, IM C4500/A, IM C5500/A і IM C6000/A. Ці пристрої друкують зі швидкістю 20, 25, 30, 35, 45, 55 і 60 сторінок в хвилину (стр./хв.) відповідно. І витримують навантаження від 10 000 до 50 000 сторінок на місяць залежно від моделі. Вони забезпечують друк, сканування, копіювання, обробку факсимільних повідомлень в початкових розмірах і до формату SRA3, а також стандартну підтримку мобільного друку. Кожен пристрій має сертифікат EPEAT (Програма оцінки впливу електронних приладів на навколишнє середовище).


77fe35ec-04d8-4779-820f-83bfec04bea3.jpg


Нові пристрої обладнанні новою Smart Operation Panel (оновлена 10.1 дюймова сенсорна панель керування), оснащеної вдосконаленим процесором, що забезпечує більш швидкий перехід між додатками і плавний, чуйний сенсорний екран. Нова функціональність заснована на відгуках клієнтів і стала ще більш інтуїтивно зрозумілою і зручною в користуванні. Новий інтерфейс може бути адаптований під потреби конкретної компанії. Фахівці технічної підтримки можуть отримувати віддалений доступ до Smart Operation Panel для швидкого усунення будь-яких негараздів і здійснення автоматичних оновлень прошивки.


Стандартні програми, такі як Copy (Копір), Scanner (Сканер), Fax (Факс) і User Tools (Інструменти користувача), розроблені спеціально під ОС Android.


У порівнянні з попередньою версією, нова панель в 3 рази швидше здійснює перехід зі сторінки на сторінку, в 15 разів швидше завантажує додатки. Оснащена стандартно вбудованим контролером NFC.


Веб-довідка працює за замовчуванням, але для її роботи необхідно підключення до Інтернет.

9b18f200-a032-4408-a399-1d9a9e9b3572.jpg

Завдяки неперевершеній якості відтворення тексту і зображень RICOH IM C підходять як для виконання стандартних завдань офісного друку, так і для більш складних робіт з друку. Рівномірна щільність тонеру, а також стабільно висока насиченість і яскравість кольорів гарантують професійну якість готових документів навіть при великих обсягах друку або копіювання!


Окремо слід виділити екологічне степлювання без використання скоб - за допомогою опції вбудованого фінішера. Подібна технологія є тільки в нових моделях RICOH, і не використовується ні в одній моделі конкурентів цього класу.


Завдяки інноваційній конструкції корпусу, що знижує звукові коливання рухомих частин, рівень шуму, вироблюваний цими пристроями в процесі роботи, настільки низький, що не завдає ніякого дискомфорту співробітникам. У режимі очікування вентилятори повністю припиняють роботу, зводячи шумовий вплив до нуля.


Система паролів і аутентифікації користувачів запобігають можливість несанкціонованого друку і копіювання документів. Сертифікація СС, інформаційна безпека PDF/A і стандарти архівації електронних документів ще більше допоможуть захистити ваші документи. А завдяки підвищеним рівням шифрування значно зросте загальна безпека пристрою.


Для однопрохідного автоматичного подавача документів (SPDF) доступний опціональний блок виявлення подачі здвоєних листів. В подавач також є можливість встановити блок для сканування паперу малого розміру, зручний для роботи з банківськими чеками і різними квитанціями розміром 76-105 x 148-218 мм


Ключові особливості RICOH IM C

 • Висока якість друку
 • Надзвичайно висока швидкість реагування та виконання робіт
 • Доступ до веб-довідки за допомогою RICOH Intelligent Support
 • 10.1-дюймовий безрамковий кольоровий сенсорний дисплей нового покоління
 • Опціональний вбудований степлер без скоб
 • Опціональна можливість друку формату SRA3
 • Щільність паперу до 300 г/м2 з будь-якого лотка
 • Швидкість сканування до 240 зображень за хвилину
 • Сканування документів малого формату
 • Комплексні можливості фінішної обробки
 • Низький рівень споживання енергії, таймер на включення і виключення живлення
 • Другий стандартний лоток для паперу
 • Використання біополімерних деталей


Поделиться:

назад к списку