+380 44 538-00-06 многоканальный

Нова 180° Panoramic mini bullet від Milesight вже доступна для замовлення

Нова 180° Panoramic mini bullet від Milesight вже доступна для замовлення

Як ви вже могли зрозуміти, нещодавно Milesight випустив нову 180° Panoramic mini bullet камеру.


Навіщо вам потрібна камера 180° Panoramic mini bullet від Milesight?

Панорамна мережева камера не є чимось новим для індустрії відеоспостереження. Тоді чому ви повинні звернути увагу на нову Panoramic mini bullet камеру?


Ось 4 ключові моменти, які допоможуть вам зрозуміти цінність цього рішення!


Найкращій вибір

Яку камеру ви будете розгортати для застосування на відкритому або закритому просторі? Дві-три фіксовані камери для охоплення усіх кутів приміщення, але при цьому мати незручності при інсталяції, або камеру fisheye із кутом огляду 360° або 180°, але трохи вийти за рамки бюджету?


Завдяки 5M 180° Panoramic bullet IP камері від Milesight ви зможете організувати систему відеоспостереження без жодних «сліпих» точок. Завдяки своєму дизайну із трьома осями, цю камеру можна легко встановлювати у куті кімнати. Ви здивуєтесь, але ця камера у порівнянні з 360° або 180° fisheye камерами є дуже продуктивною.


Неймовірна продуктивність

Дивлячись на ситуацію зверху, можна сказати, що Milesight фокусує свої маркетингові цілі на середніх та провідних рішеннях. Саме тому вони вбудовують передові функції у свої рішення, щоб зробити їх більш конкурентоспроможними.

  • Вбудовано 10 режимів VCA: підрахунок людей, вхід до зони, обмеження зони та інші. Камери не потребують додаткових ліцензій.
  • Ступінь захисту IP67 та IK10
  • 120dB True Super WDR Pro
  • H.265+ decoding, 0.005 lux Starlight
  • Вбудований мікрофон


Зручний спосіб встановлення

Milesight пропонує повну лінійку пристроїв для відеоспостереження: NVR, CMS та VMS для управління. Але деколи кінцеві споживачі висловлюють бажання встановити камери Milesight на основі програмного забезпечення та NVR інших брендів.


В такому випадку логічним є питання розгортання та сумісності обладнання. Проте Milesight вирішує і це питання.


Ця камера 180° Panoramic mini bullet працює так само, як і звичайні камери з фіксованим об’єктивом, без необхідності розгортання апаратного чи програмного забезпечення. І ось чому ця камера також усуває проблеми спотворення зображення.


Сценарії застосування

З кожним днем все більше кінцевих споживачів з різних галузей виробництва звертають увагу на панорамні камери для покриття широкого простору без жодних «сліпих» точок. Серед таких галузей можна виокремити готелі, ресторани, торгівельні центри, пункти роздрібної торгівлі, фінансові установи, банки, паркувальні майданчики та інше.


Вас зацікавили рішення від Milesight? Тоді пишіть нам на адресу: cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку