+380 44 538-00-06 многоканальный

NetApp придбала Talon Storage

NetApp придбала Talon Storage

Компанія NetApp оголосила про придбання Talon Storage, що є постачальником програмно-визначених середовищ зберігання даних. 

Придбання Talon Storage дасть змогу NetApp розширити портфель своїх хмарних сервісів, який наразі містить Azure NetApp Files, службу зберігання файлів для виконання робочих навантажень в Azure без необхідності зміни коду.

«Нас надихає потенціал, який відтепер має об'єднана команда в контексті надання комплексних рішень для основних робочих навантажень», — розповідає Ентоні Лай (Anthony Lye), старший віце-президент і генеральний директор підрозділу NetApp Cloud Data Services. «У нас однакові погляди з командою Talon, щодо роботи з неструктурованими даними. Користувачі компанії мають отримувати безперешкодний доступ до даних незалежно від місця розташування. Все має відбуватися так, ніби і користувачі, і дані знаходяться в одному фізичному місці», — зазначив він.

За інформацією NetApp, програмне забезпечення Talon буде інтегровано з сервісами Cloud Volumes ONTAP, Cloud Volumes Service і Azure NetApp Files.


Поделиться:

назад к списку