+380 44 538-00-06 многоканальный

Компанія NetApp визнана партнером року Google в області хмарних технологій

Компанія NetApp визнана партнером року Google в області хмарних технологій

На партнерському саміті Google Cloud Next 2019 у Сан-Франциско NetApp був визнаний Google Cloud Technology Partner 2018 року в галузі хмарної інфраструктури завдяки унікальній та інноваційній системі зберігання файлів, інтегрованій у Google Cloud Platform, що допомагає спільним клієнтам переходити до Google Cloud в 10 разів швидше. Нагорода підкреслює спільні інженерні досягнення у розробці інтеграційних рішень між Google Cloud і NetApp.


Багато провідних міжнародних компаній розраховують на NetApp® Cloud Volumes Service як на одного з лідерів в цій галузі, в тому числі і Google Cloud, який використовує потужності NetApp для зберігання, керування та захисту одного з найцінніших активів – даних. NetApp і Google Cloud разом розробили цю багатопротокольну, високопродуктивну службу зберігання файлів, щоб допомогти клієнтам переміщати, розгортати та керувати своїми критично важливими для бізнесу файлами. Наразі компанії по всьому світу використовують цю службу для зберігання своїх файлів та робочих документів.


Компанії, які використовують хмару для того, щоб захопити нові ринки, констатують зростання доходів та більшу задоволеність клієнтів порівняно з компаніями, які цього не роблять. Незалежно від того, чи ви є ІТ-менеджером, який хоче працювати із хмарними додатками, або системним архітектором, який створює нові можливості, NetApp Cloud Volumes Services для Google Cloud надає файлове сховище корпоративного класу завдяки провідному постачальнику хмарних послуг.


Міжнародні компанії використовують Cloud Volumes Service, оскільки він забезпечує продуктивність, доступність і безпеку, необхідну для роботи, включаючи критично важливі для бізнесу файли, додатки, що надаються як сервіс, зберігання даних, домашні каталоги, бібліотеки, системи управління контентом тощо.


Cloud Volumes Service для Google Cloud можуть допомогти вам наступним чином.


Міграція робочих навантажень


  • Переміщати локальні програми в хмару в 10 разів швидше.
  • Досягти надзвичайної продуктивності для критично важливих для бізнесу потреб, від корпоративних додатків до додатків на основі Windows, систем управління контентом, основних робочих навантажень тощо.


Розробка додатків


  • Прискорюйте власні розробки за допомогою вдосконалених можливостей управління даними.

Споживання послуг


  • Досягти світового рівня продуктивності додатків завдяки гнучкості хмарних сервісів; споживайте те, що вам потрібно і коли потрібно.


Поделиться:

назад к списку