+380 44 538-00-06 многоканальный

Delta презентувала оновлений однофазний ДБЖ серії Amplon RT потужністю 1/2/3 кВА

Delta презентувала оновлений однофазний ДБЖ серії Amplon RT потужністю 1/2/3 кВА

Компанія Delta Electronics презентувала оновлене однофазне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) серії Amplon RT потужністю 1/2/3 кВА. Це енергоефективне та надійне рішення може забезпечити цілодобову роботу критично важливого обладнання та додатків. ДБЖ ідеально підходить для підприємств малого та середнього бізнесу, для яких вкрай важливо забезпечити безперебійну роботу таких компонентів ІТ-інфраструктури, як персональні комп’ютери, мережеві пристрої, сервери, телекомунікаційні та VoIP-додатки.


Згідно із даними аналітичної компанії Gartner, до 2020 року кількість пристроїв, що будуть підключатися до мереж передачі даних, сягне двадцяти мільярдів (для порівняння – в 2017 році таких пристроїв у світі нараховувалось 8,4 мільярди). Стрімкий розвиток Інтернету речей (IoT) призвело до лавиноподібного зростання об’єму даних і відповідного трафіку. Перед спеціалістами, які відповідають за ІТ-інфраструктуру, постають нові складні задачі: забезпечити цілодобове функціонування сервісів, організовувати надійне підключення до телекомунікаційних мереж та підтримувати обмін даними в режимі реального часу. По мірі того, як розвивається стандарт 5G, периферійні обчислювання, які дозволяють обробляти та зберігати дані на кінцевих пристроях, стають ключовими елементами ІТ-інфраструктури нового покоління. В цих умовах електроживлення для безперебійної роботи периферійних пристроїв можна розглядати як основний фактор успіху в бізнесі.


Ось чому Delta, прагнучи допомогти своїм замовникам, продовжує розвивати серію ДБЖ малої потужності. Наприклад, оновлений Amplon RT потужністю 1-3 кВА демонструє видатні показники продуктивності та енергоефективності, що дозволяє зменшити сукупну вартість володіння. Цей пристрій являє собою онлайн ДБЖ з подвійним перетворенням, який забезпечує безперервну якість електроживлення для критично важливого обладнання. ККД перетворення в новій серії сягає 94%, а у режимі ECO – навіть 97%. Це допомагає знизити енергоспоживання та експлуатаційні витрати, а користувачі отримають можливість забезпечити відповідність екологічним вимогам, не жертвуючи іншим параметрам.


Крім покращеної надійності та енергоефективності, серія Amplon RT 1-3 кВА відрізняється зручністю в експлуатації та сервісному обслуговуванні. Наприклад, є можливість підключення додаткової зовнішньої акумуляторної батареї на той випадок, коли потрібно забезпечити більш тривалу роботу в автономному режимі. Новий ДБЖ можна встановлювати окремо або монтувати в стійку, а вбудований рідкокристалічний дисплей з графічним інтерфейсом забезпечує зручність управління.


Високі експлуатаційні характеристики нового Amplon серії RT потужністю 1-3 кВА дозволяють клієнтам значно знизити поточні витрати. Компанія Delta впевнена, що новий продукт стане ідеальним рішенням для резервного живлення додатків з малим навантаженням.


Ця модель ДБЖ вже доступна на складі компанії «Мегатрейд», тому ви вже зараз можете звертатися до нас на електронну адресу: ups@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку