+380 44 538-00-06 многоканальный

Delta анонсує новий зарядний пристрій постійного струму для електромобілів потужністю 100 кВт

Delta анонсує новий зарядний пристрій постійного струму для електромобілів потужністю 100 кВт

Delta, світовий лідер в області рішень для управління енергією і теплом, оголосила про випуск абсолютно нового зарядного пристрою DC City EV потужністю 100 кВт постійного струму - рішення, що забезпечує максимальну ефективність 94% і модульну конструкцію з високою готовністю, щоб запропонувати водіям електромобілів пробіг в 100 км приблизно за 15 хвилин зарядки. Цей новий продукт, який також здатний заряджати два електромобіля одночасно, і власна система управління інфраструктурою зарядки електромобілів Delta, створюють належну екосистему для задоволення зростаючого попиту на швидку зарядку електромобілів в міських районах. Очікується, що зарядний пристрій DC City EV на 100 кВт вийде на ринок в четвертому кварталі 2019 року.


Щоб забезпечити швидку зарядку, зарядний пристрій Delta DC City EV забезпечує високоефективне перетворення потужності і високу вихідну потужність, використовуючи передовий досвід Delta в області високоефективної технології силової електроніки. Таким чином, система підтримується власними силовими модулями Delta, які забезпечують високу ефективність перетворення енергії змінного струму в постійний до 94%, що сприяє економії електроенергії. Висока вихідна потужність 100 кВт дозволяє проїхати до 100 км всього за 15 хвилин зарядки. Система також пропонує динамічний розподіл навантаження, підключення до мережі, захист корпусу з класом захисту IP55, вбудований зчитувач RFID і просту внутрішню інтеграцію для оптимізації операційної ефективності сервісів зарядки. Ці можливості роблять його універсальним і життєздатним рішенням для швидкої зарядки електромобілів для громадських парковок, торгових центрів, комерційних офісів, готелів, а також корпоративних парків.


Модульна конструкція DC City EV Charger забезпечує високу доступність послуг зарядки, полегшуючи заміну силового модуля і забезпечуючи безперервну роботу в разі відмови силового модуля. Це означає, що при виході з ладу одного модуля інші модулі будуть продовжувати подавати живлення без шкоди для загальної роботи. Крім того, операторам необхідно замінювати несправні модулі тільки під час технічного обслуговування, що значно скорочує час обслуговування і витрати часу простою, забезпечуючи при цьому високу доступність зарядних станцій. В результаті висока доступність і ефективна продуктивність сприяють оптимізації експлуатаційних переваг.


Зарядний пристрій для електромобілів DC City EV може бути оснащено інтерфейсами зарядки CCS1, CCS2, CHAdeMO і GB / T, що робить його придатним для більшості електромобілів на ринку. Він може проводити одночасну зарядку двох електромобілів з динамічним розподілом навантаження, гарантуючи, що відповідна вихідна потужність автоматично розподіляється відповідно до фактичної потреби в потужності. Це оптимізує ефективність зарядки при одночасній зарядці двох електромобілів, тим самим покращуючи використання і оборот паркувального місця на зарядних станціях.

Інші ключові особливості зарядного пристрою постійного струму включають в себе:


  • Компактний розмір (5900 мм на 590 мм), що робить його придатним для використання в обмеженому просторі, де вартість землі і щільність населення високі.
  • Міцний і довговічний захист корпусу від пилу і води (IP55) і зовнішніх механічних впливів (IK10), таким чином цей пристрій підходить для зовнішніх або підвальних приміщень.
  • Вбудований зчитувач RFID, що відповідає стандарту ISO 15118 для ідентифікації користувача може бути легко інтегрований в системи управління.
  • Протоколи зв'язку OCPP з опціями Ethernet, бездротовго, мобільного зв'язку і Bluetooth. Це означає, що інформація про стан нарахування плати може бути інтегрована з будь-якою внутрішньою системою управління, яка підтримує протокол OCPP. Таким чином, інтеграція дуже проста для операторів, незалежно від того, чи вибирають вони систему управління інфраструктурою зарядки для електромобілів Delta, використовують їх існуючу систему або інтегрують дані в інтелектуальні будівлі і платформи управління енергоспоживанням.

Delta DC City EV потужністю 100 кВт постійного струму не тільки відповідає вимогам швидкої зарядки в міських районах, але також пропонує переваги оптимізації роботи і гнучкості для розширених застосувань. Модель потужністю 50 кВт також доступна.


Delta продемонструвала новий зарядний пристрій постійного струму DC City  EV на виставці eMove360 ° Europe, яка відбулася в Мюнхені, з 15 по 17 жовтня.


Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашими фахівцями.


Поделиться:

назад к списку