+380 44 538-00-06 многоканальный

Bosch Security Systems стане Bosch Building Technologies

Bosch Security Systems стане Bosch Building Technologies

Починаючи з 1 березня 2018 року підрозділ Bosch Security Systems буде перейменовано на Bosch Building Technologies. В галузі системної інтеграції Bosch Security Systems пропонує своїм клієнтам більше, ніж рішення по безпеці комунікаційним технологіям. Цей відділ складається з двох організаційних підрозділів: бізнес глобальних продуктів та бізнес-сервіс регіональної інтеграції, який працює у восьми країнах.


  1. У цих восьми країнах система інтеграції забезпечує інтегровані рішення для комерційних будівель. Залежно від регіону, портфель включає безпеку будівництва, енергетичні послуги та автоматизацію будівництва. Для клієнтів це означає планування, встановлення та експлуатацію цих рішень, а також додаткові послуги.

  2. Підрозділ Bosch Security and Safety Systems буде продовжувати працювати в якості глобального постачальника відео, пожежної сигналізації та систем голосового оповіщення, а також систем управління доступом та програмного забезпечення під брендом Bosch. До портфелю Bosch також входять системи аудіо та конференцзв’язку для передачі голосу, звуку або музики. Системи поширюються виключно системними інтеграторами або дилерами.


Інтегровані рішення від нового підрозділу з безпеки


У своїй структурі керівництва бізнесом Bosch Security Systems об’єднує свої відеосистеми, системи виявлення вторгнень, а також системи контролю доступу та управління програмним забезпеченням, щоб сформувати єдину бізнес-одиницю, яка називається Security. Роблячи цей крок, Bosch намагається реагувати на зростаючий попит на специфічні та інтегровані системи безпеки.


Поделиться:

назад к списку