+380 44 538-00-06 многоканальный

Bosch Security and Safety Systems та ISS

Bosch Security and Safety Systems та ISS

Для того, щоб запропонувати практичне рішення для моніторингу транспортної інфраструктури, де максимальна обізнаність в ситуації є дуже важливою, Bosch Security and Safety Systems поєднали власні інноваційні розробки відеоспостереження із системою управління відео Intelligent Security Systems (ISS).


ISS – це передовий виробник інтелектуальних рішень для відео управління. Їхня платформа для управління відеоспостереженням SecurOS™ зосереджується на обладнанні великих та важливих локаціях, таких як промислові та виробничі об’єкти, транспортні системи, банки, спортивні арени, торгівельні центри, офісні комплекси. Розумні рішення для аналізу відео та зображення від ISS, незалежно від того, чи це стосується розпізнавання обличчя (SecurOS™ FACE), розпізнавання номерного знаку (SecurOS™ AUTO License Plate Recognition) або розпізнавання символів контейнерів (SecurOS™ CARGO), пропонує ефективні рішення для моніторингу у секторі транспорту.


Безпека транспорту висуває великі виклики для системи відеоспостереження, саме тому ефективне розпізнавання номерного знаку є надзвичайно важливим. Починаючи від тунелів та мостів, де ситуація може змінюватися за лічені секунди, і до регулювання руху у містах та розпізнавання профілю кожного авто. Bosch та ISS надають відповіді на всі ці питання. Чи мало те чи інше авто дозвіл на перетинання позначеної зони? Чи було те авто вкрадене? Чи має те авто обов’язкове страхування? Чи має те авто право на надання послуг таксі? І це не усі питання, які можуть бути вирішені одночасно.

mic-visual_res_640x360.jpg

Спостереження за автомобілями, які з’являються на певній території, та виявлення, чи мають вони на це дозвіл, завжди було вкрай важливе. Змога виявляти номерні знаки кожного автомобіля у потоці дозволяє користувачам чудово усвідомлювати дорожній стан та почуватися значно безпечніше.


Якби дорожні умови були б однаково чудовими протягом усього року, у дорожніх патрулів було б значно менше роботи. Проте реальність є зовсім іншою. Саме тому сертифіковані ISS камери Bosch чудово підходять для подібної роботи і записують зображення у режимі 24/7 у бідь-яких умовах, включно під дією інфрачервоного освітлення.


Зображення, що записується камерами, відповідає найвищім стандартам. Запровадивши систему SecurOS™ AUTO License Plate Recognition Bosch та ISS надають звичайним користувачам суттєві переваги, включаючи можливість чітко визначати номерні знаки авто на швидкості до 210 км/год при будь-яких погодних умовах, чи стоїть туман, дощить або йде сніг. Крім того, система чітко розпізнає літери та цифри, отже вона ніколи не спутає «В» та «8», а це є дуже важливою перевагою.


Поделиться:

назад к списку