+380 44 538-00-06 многоканальный

Bosch оснащує готель Golden Tower Panama комплексною системою безпеки

Bosch оснащує готель Golden Tower Panama комплексною системою безпеки

Компанія Bosch надала новому готелю комплексну та сучасну систему безпеки і захисту, що охоплює протипожежний захист, системи мовного і аварійного оповіщення, контроль доступу і відеоспостереження. Метою було забезпечення високого рівня безпеки гостей, відвідувачів та персоналу, при цьому обладнання має бути якомога більше непомітним, що поєднується із інтер’єром номерів і загальних зон, і щоб воно не псувало розкішний дизайн і атмосферу готелю. Ще однією вимогою зі сторони готелю було централізоване управління всієї системи за допомогою однієї платформи.


Для забезпечення протипожежного захисту в коридорах, конференц-залах і зонах загального користування було встановлено більше ніж 1000 пожежних сповіщувачів, що контролюються модульною пожежною панеллю FPA-5000 від Bosch.


Центральна пожежна панель також керує системою мовного і аварійного оповіщення Plena VAS і 250 гучномовцями, які були інтегровані в інтер’єр і встановлені в зонах загального користування готелю, а також в коридорах і конференц-залах. Система виконує декілька функцій: відтворює фонову музику і повідомлення для гостей, а в екстреному випадку передає оголошення про евакуацію.


Для організації відеоспостереження було встановлено 220 мережевих камер Bosch: IP-камери AUTODOME IP 7000 – по периметру готелю, циліндричні IP-камери DINION IP bullet 5000 HD – на території парковки, IP-камери FLEXIDOME IP 5000 HD – в коридорах готелю. Всі мережеві камери керуються централізовано за допомоги Bosch Video Management System (BVMS). Система контролю доступу Bosch гарантує, що тільки співробітники і авторизований персонал готелю можуть увійти до службових приміщень. Камери FLEXIDOME IP 5000 HD були інтегровані до системи контролю доступу для підвищення рівня безпеки, надаючи доступ персоналу готелю за допомогою відеоверіфікації.


Комплексним рішенням для безпеки Bosch можна керувати із однієї диспетчерської завдяки інтеграції в єдину платформу: Building Integration System (BIS) від Bosch. Для забезпечення протипожежної безпеки в коридорах, конференц-залах і зонах загального користування було встановлено 1000 пожежних сповіщувачів, що контролюються за допомогою модульної пожежної панелі FPA-5000 від Bosch. Центральна пожежна панель також керує системою мовного і аварійного сповіщення Plena VAS. Нагадуємо, що всі мережеві камери керуються централізовано за допомогою Bosch Video Management System (BVMS).


Якщо вас цікавить обладнання Bosch, звертайтесь до нас за електронною адресою: security@megatrade.ua


Поделиться:

назад к списку