+380 44 538-00-06 многоканальный

Bosch оснащує аеропорт Канкун системою відеоспостереження

Bosch оснащує аеропорт Канкун системою відеоспостереження

Це другий за завантаженістю аеропорт після Мехіко, але перший за величиною для міжнародних пасажирів – аеропорт Канкун, що розташовується на березі Карибського моря на півострові Юкатан та обслуговує с кожним роком все більшу кількість мандрівників зі всього світу.


Було прийняте рішення реорганізувати відеоспостереження, аби одна система працювала на всіх чотирьох терміналах. Компанія Bosch була обрана не тільки для оснащення нового, четвертого терміналу відеокамерами, але й для інтеграції існуючих систем відеоспостереження терміналів 1, 2 і 3 в одне комплексне рішення, яким можна було б централізовано керувати за допомогою лише однієї платформи. В терміналі 4 було встановлено майже 600 камер різних серій і типів для вирішення певних задач як всередині терміналу, так і за його межами: всередині будівлі вони контролюють зону огляду пасажирів і їх багажу, зали очікування, офіси, командно-диспетчерський пункт аеродрому і магазини; за межами терміналів вони ведуть спостереження за периметром аеродрому і усіма точками доступу до аеропорту, а також за злітними смугами. В аеропорту Канкуна знаходиться центр моніторингу, в якому цілодобово працюють 10 співробітників служби безпеки. Кожен з них має екран, на якому відображаються відео з 25 камер. Співробітники служби безпеки мають можливість управляти відеокамерами, обираючи вручну необхідну позицію, а також можуть отримувати автоматичні повідомлення у разі виникнення тривожних подій, які визначаються за допомоги вбудованої відеоаналітики, або при виявлені тривожних рухів.


Bosch Video Management System (BVMS) є загальною платформою для централізованого управління майже 1800 камерами в 4 терміналах, а також записаним відео. Архів з усіх камер зберігається на декількох пристроях Bosch DIVAR IP із загальним об’ємом 92 Терабайти. Для управління великими обсягами даних це рішення включає в себе чотири диспетчери відеозапису Video Recorder Manager (VRM) від Bosch. Вони дозволяють камерам передавати відео безпосередньо на пристрої запису DIVAR IP без використання мережевих серверів. Це заощаджує витрати на обслуговування серверів, одночасно усуваючи можливу єдину точку відмови, при цьому підвищуючи надійність роботи. Доступний дисковий простір використовується більш ефективно, тому що VRM автоматично балансують загрузку відео на вільні пристрої зберігання даних. Таким чином, система потребує менше резервних сховищ, тому значно легше дотримуватися термінів зберігання із мінімальним ризиком перезапису.


Якщо вас зацікавила ця система, звертайтесь до нас за електронною адресою: security@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку