+380 44 538-00-06 многоканальный

Безконтактна ідентифікація проти COVID-19. Рішення ZKTeco відтепер в портфелі Мегатрейд

Безконтактна ідентифікація проти COVID-19. Рішення ZKTeco відтепер в портфелі Мегатрейд

Мегатрейд розширює продуктовий портфель в частині засобів біометричної ідентифікації та пропонуватиме українському споживачеві рішення ZKTeco. 

За словами Артема Віжуткіна, директора з розвитку Мегатрейд, це обумовлено зростаючим попитом на засоби ідентифікації по всьому світі та їхньою міграцією з професійних сервісів в побутове життя людей. 

Компанія ZKTeco належить до числа провідних світових виробників систем контролю доступу та обліку робочого часу (СОРЧ). Вона досягла значних успіхів у створенні алгоритмів розпізнавання відбитків пальців, геометрії особи, райдужної оболонки ока і малюнка вен руки. На сьогоднішній день більше 220 млн людей в близько 180 країнах світу щодня використовують обладнання ZKTeco. 

В лінійці біометричних пристроїв цієї марки представлені зчитувачі, термінали СОРЧ, електрозамки, оснащені вбудованими біометричними сканерами, системи відеоспостереження та багато іншого. Проте, в поточних умовах, варто придивитися до лінійки засобів безконтактної ідентифікації. Ці рішення матимуть критичне значення для підтримки фізичної безпеки підприємств поки вирує COVID-19. 

Наприклад, серія SpeedFace-V5L окрім притаманних засобам такого класу розпізнавання обличчя, ідентифікації за долонею, вбудованої пам’яті на 3000 шаблонів та надзвичайної швидкості роботи, має нові важливі функції: виявлення підвищеної температури тіла та ідентифікацію осіб в масках. Всі біометричні системи на базі обладнання ZKTeco відрізняються простотою налаштування під різні завдання користувача та мають багато корисних додаткових функцій.

ZKTeco має виробничі потужності та інноваційний центр для вивчення гібридних технологій ідентифікації в США, дослідницький інститут з розробки хмарних платформ та роботи з великими даними в Європі. Потужний технічний сервісний центр компанії забезпечує технічну підтримку філій по всьому світі.

За додатковими консультаціями та з питань придбання звертайтесь, будь ласка, на cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку