+380 44 538-00-06 многоканальный

12-мегапіксельна Fisheye камера MS-C9674-PB від Milesight

12-мегапіксельна Fisheye камера MS-C9674-PB від Milesight

На початку квітня «Мегатрейд» прийняв активну участь у конференції «СКС. СКУД и видеонаблюдения», під час якої величезний інтерес відвідувачів викликали інноваційні камери для відеоспостереження від виробника Milesight. Сьогодні, на прикладі панорамної 12-мегапіксельної камери Milesight, ми поговоримо про переваги цих рішень. Варто зазначити, що серія панорамних камер Milesight представлена рішенням MS-C9674-PB.


MS-C9674-PB – це 12-мегапіксельна всепогодна антивандальна панорамна (Fisheye) камера. Головні особливості цього рішення:

  • Підтримка кодека H.265+/H.265(HEVC)
  • Інфрачервоне підсвітлення, що налаштовується
  • Вбудований мікрофон
  • Компактні розміри


неперевершений кодек h.265.png


Неперевершений кодек H.265+

Новітні камери від Milesight підтримують кодек H.265+, який зменшує загрузку пропускної спроможності до 70-80% у порівнянні із кодеком H.264. При цьому не втрачається висока здатність зображення, що в цілому збільшує загальну ефективність камери.два режими відображення.pngДва режими відображення

Крім того, в камері MS-C9674-PB є 2 режими відображення: Bundle-Stream і багатоканальний режим. Режим Bundle-Stream об’єднує всі канали в один і відправляє в NVR або VMS. Багатоканальний режим розділяє зображення на 4 канали і відправляє в NVR або VMS.

Панорамний вид на 360°

За своєю функціональністю ця камера може замінити 4 звичайні камери без втрати продуктивності. Панорамний вид на 360° може забезпечити чудовий огляд відкритого простору практично без «мертвих» зон. Таким чином, ця камера може використовуватися на таких об’єктах як аеропорти, торговельні центри, стоянки, магазини, офіси, тощо.

панорамний вид.png


Технологія Smart IR II

Функція інфрачервоного підсвітлення, що налаштовується, допомагає отримати високу якість зображення при поганому освітлені або в нічний час. Ця функція дозволяє отримати чудове зображення на відстані до 15 метрів.

Якщо вас зацікавило це рішення, звертайтесь до нас за електронною адресою: sales@megatrade.ua


Поделиться:

назад к списку