+380 44 538-00-06 многоканальный

Підсумки конференції "СКС. СКУД и видеонаблюдение 2018"Автор: Пресс-служба Мегатрейд

Київ, Торгово-промислова Палата Україні – 5 квітня 2018 року відбулась щорічна міжнародна конференція «СКС. СКУД и видеонаблюдение». Компанія «Мегатрейд» є проектним партнером заходу і цього року прийняла більш ніж активну участь.


Конференція стартувала із найприємнішого, а саме – вручення номінацій за виконання найкращих проектів. «Мегатрейд» разом із виробником Conteg отримав одразу дві нагороди: 3-тє місце у номінації «Відкриті монтажні стійки для СКС» та 1-ше місце у номінації «Монтажні шафи для СКС».


Перша інформаційна частина конференції була присвячена темі структурованих кабельних систем. Партнер «Мегатрейд» - представник компанії Panduit Сергій Сопов виступив з презентацією нової системи категорії 6 зменшеного діаметру TX6-28TM, що дозволяє більш ефективно використовувати площу кросових та мінімізувати простір, що його займає кабельна система. До речі, це обладнання, наряду із іншими відомими та популярними рішеннями, було презентовано на стенді «Мегатрейд». Крім того, від виробника Simon були представлені рішення для комутації робочих місць в офісах та бізнес-центрах, а також електрофурнітура для дизайн рішень. Також усі бажаючі мали можливість ознайомитись із настінними шафами Lande.


Друга інформаційна частина конференції була повністю присвячена відеоспостереженню. Відкрив її спеціаліст з технічної підтримки «Мегатрейд» Денис Плясов із доповіддю, під час якої розглядалися серії цифрових відеорегістраторів Synology Surveillance Station. Це рішення реалізовано на базі фірмової мережевої системи збереження (NAS) виробника і являє собою програмно-апаратний комплекс типу «все в одному». Окрім підтримки великої кількості мережевих камер, що підключаються через мережу, тут також реалізовані функції мережевого відеорегістратора (NVR), інструменти управління (VMS), мобільного додатку для доступу через Інтернет тощо. Завдяки участі Synology в організації ONVIF, Surveillance Station підтримує більш ніж 6 тисяч моделей мережевих і аналогових камер (останні підключаються через конвертори). Surveillance Station підходить як для домашнього використання, так і для побудови проектів, в яких використовуються тисячі камер спостереження.


Хмарний сервіс відеоспостереження (VSaaS) американської компанії Eagle Eye має в розпорядженні 7 високонадійних дата-центрів (рівня Tier4), розташованих в США, Японії, Канаді, Великій Британії, ОАЕ, на базі яких надається хмарний сервіс. Рівень Tier4 – найвища категорія рівня резервації та інфраструктури, фізичної безпеки і надійності як інфраструктурної частини, так і побудови в цілому.

table-eagle-eye.jpg

Для того щоб їм скористатися, необхідно купити спеціальний налаштований відеосервер – Eagle Eye Bridge – і підключити його до Інтернету. В свою чергу, до цього модуля підключаються камери відеоспостереження. Переваги цієї системи полягають у максимальній автоматизації дій і налаштувань – система автоматично підключається до хмари, на базі якої можна реалізувати управління системою спостереження, захищений відеоархів, аналітику і багато інших функцій. Крім того, фірмова технологія Eagle Eye Bridge Intelligent Bandwidth Management дозволяє корегувати швидкість передачі інформації, якщо зовнішній інтернет-канал є нестабільним або недостатньо продуктивним.


IP камери від Milesight представлені в продуманому і затребованому для нашого ринку діапазоні моделей, які підтримують передові технології роботи із зображеннями – розширений динамічний діапазон (WDR) до 120-140 дБ, компенсації засвічення (HLC), автоматичне управління діафрагмою P-Iris з підтримкою технології PoE, кодека H.265, адаптивного інфрачервоного підсвічення, також вбудовані функції відеоаналітики та інші опції. Крім камер Milesight поставляє цілий ряд інших рішень, які дозволяють розгорнути комплексні системи відеоспостереження для організацій будь-якого масштабу.


Дякуємо усім за ваш інтерес. До зустрічі на наступних заходах!


СКС-2018-1.jpg  СКС-2018-2.jpg

СКС-2018-3.JPG  СКС-2018-4.JPG

СКС-2018-5.JPG
Поделиться:

Назад к списку