+380 44 538-00-06 многоканальный

Відтепер рішення Cisco MSLA доступні не тільки в хмарі, але й в портфелі МегатрейдАвтор: Пресс-служба "Мегатрейд"

Компанія «Мегатрейд» з гордістю оголошує про старт роботи за напрямком Cisco MSLA. Нещодавно наш відділ програмного забезпечення отримав ексклюзивне право представляти лінійку MSLA в Україні. Це досягнення стало можливим завдяки ринковій експертизі відділу ПЗ, продемонстрованій команді Cisco в ході перемовин щодо дистрибуції.


Коментуючи ситуацію, Артем Віжуткин, комерційний директор компанії «Мегатрейд», зазначив, що напрямок має хороші перспективи на ринку через доступність та зручність моделі MSLA для споживача.


Cisco Managed Service License Agreement (MSLA) — ліцензійна модель, яка стане у нагоді сервіс-провайдерам або будь-яким компаніям (великим чи малим), які замислились про хмару чи то вже перейшли на хмарні або гібридні рішення.


Ключові особливості моделі MSLA полягають в її гнучкості та зручності. За допомогою MSLA можна легко купувати ліцензії на ПЗ в хмарі, що дозволяє швидко масштабуватись, адаптуватись до попиту й нових викликів, та, при цьому, керувати витратами. MSLA передбачає підхід pay-as-you-go, тому витрати можуть зростати або зменшуватись відповідно до споживання.


Cisco MSLA охоплює широкий спектр програмного забезпечення. Від віртуалізації та безпеки до аналізу доцільності використання потужностей та розумної оркестровки систем у приватному чи публічному хмарному середовищі, або центрі обробки даних.


Докладніше про переваги та додаткові можливості використання Cisco MSLA:

-          для сервіс-провайдерів.

-          для будь-яких компаній, які замислились про хмару чи то вже перейшли на хмарні або гібридні рішення.
Поделиться:

Назад к списку