+380 44 538-00-06 многоканальный

Ricoh та Cisco створили стратегічний альянс. А що з цього нам?Автор: Пресс-служба "Мегатрейд"

Отже не випадково Cisco по всьому світі перейшла на друкуюче обладнання, виробництва Ricoh. Наразі стало відомо, що компанії об’єднує дещо більше ніж договір про ексклюзивне постачання продукції. Виробники домовилися про стратегічне партнерство, маючи на меті створити такі цифрові робочі місця, які б були і продуктивніші, і безпечніші одночасно.


Масштаб та глибина співпраці вражають, адже розроблятимуться рішення, що охоплюватимуть одразу три технологічні площини: хмару, мережу та безпосередньо пристрої, на яких працюють користувачі.


І поки ми в Україні лише задивляємось на можливості штучного інтелекту або інтернету речей, Ricoh та Cisco вже знають, як вони за допомогою своїх рішень спростять нам життя, коли ці технології увійдуть у щоденне користування. Коли ж говорити про поточні реалії, цей альянс стане нам у нагоді через те, що обидві компанії працюватимуть над забезпеченням безпечних та автономних мережевих з'єднань для багатофункціональних принтерів та інших пристроїв IoT. Інтеграція продуктів Ricoh та Cisco Identity Service Engine дозволить автоматизувати роботу та керування як пристроями, так і відповідними параметрами безпеки, а також надасть можливість компаніям надавати пропозиції, що підтримують мережу програмного забезпечення (SDN) та IoT.


Виробники обіцяють, що поєднання експертиз дозволить їм пропонувати інтегровані рішення на базі RICOH IM C, RICOH Smart Integration та Cisco Meraki. Це результує в те, що користувачі будуть швидше вирішувати свої завдання, а інженери ефективніше керувати системами, виявляти ризики та запобігати витокам інформації.


Нагадаймо, що компанія «Мегатрейд», офіційним дистрибутор компаній Ricoh та Cisco в Україні, нещодавно виконала поставку трьох БФП Ricoh для потреб українського офісу Cisco на виконання глобального договору між виробниками.


До речі, в період з 2016 по 2019 рік ми встановили вже 23 PRO машини Ricoh. Серед останніх - нова Ricoh Pro C7200X в Типографії Фастпринт та компанії ТОТЕМ у Дніпрі, а також Ricoh Pro C9200 в компанії Поліграфіка у м. Чернівці. Крім того, новітні БФП Ricoh вже успішно працюють в таких компаніях, як World Courier, Kreisel, Монделіс Україна та багато інших. Крім того, в 2018 року саме обладнання Ricoh було обране для реалізації документообігу під час проведення фіналу чоловічої та жіночої Ліги Чемпіонів з футболу. Більше інформації шукайте на http://ricoh.megatrade.ua.


Якщо вас цікавить обладнання Cisco або Ricoh, звертайтесь до нас за прорахунком на електронну адресу cisco@megatrade.ua та ricoh@megatrade.ua відповідно.
Поделиться:

Назад к списку