+380 44 538-00-06 многоканальный

Мегатрейд постачатиме на український ринок обладнання для маркування та ідентифікації даних від SATOАвтор: Прес-служба "Мегатрейд"

Компанія «Мегатрейд» відкриває новий напрямок дистрибуції. Відтепер вся лінійка обладнання для маркування та автоматичної ідентифікації даних (Auto ID) від японської корпорації SATO доступна українському споживачеві.

В компанії акцентують, що до відкриття напряму підштовхнули: розвиток омніканального рітейлу й електронних платежів, які потребують, наприклад, сканерів штрих-кодів, що зчитують інформацію з електронних носіїв. А також, попит на оперативний облік й контроль за переміщенням об’єктів, що відчутно посилюється рік від року.

Рішення Auto ID від SATO стануть у нагоді компаніям зі сфери роздрібної торгівлі, поштової та кур’єрської доставки, медицини та фармацевтики, промисловості й логістики, тобто будь якому бізнесу, що потребує маркування продукції та надійного оперативного обліку.

Коментуючи підписання контракту, Артем Віжуткін, директор з розвитку бізнесу «Мегатрейд», зазначив, що SATO багато в чому є першопрохідцем на ринку Auto ID. Ще у 1962 компанія випустила перший в світі ручний етикет-пістолет, а через 12 років, в 1974 році саме SATO провела перший в світі принтер, здатний друкувати штрих-коди і OCR-символи. Власне, досвід та беззаперечна якість продукції стали стимулом для встановлення партнерських відносин саме з цим вендором.

Зараз SATO постачає весь спектр термо- і термотрансферних принтерів, починаючи від переносних шириною друку 2 дюйма і закінчуючи промисловими шириною друку понад 250 мм. Компанія є одним з провідних лідерів на цьому ринку. Штаб-квартира розташована в Японії, Токіо. Річний обсяг продажів становить більше 116,179 мільярдів ієн. Процес виробництва має сертифікат ISO 9001.

Обладнання стане доступним на складі «Мегатрейд» вже найближчим часом, тож не зволікайте й запитуйте про SATO у вашого відповідального менеджера у відділі продажів.
Поделиться:

Назад к списку