+380 44 538-00-06 многоканальный

«Мегатрейд» інсталював перший в Україні широкоформатний сканер Image Access WideTek 36CLАвтор: Пресс-служба "Мегатрейд"

WT36CL.png

Першим власником широкоформатного сканеру німецького виробництва Image Access в Україні стали наші давні партнери з компанії ТОТЕМ, м. Дніпро. Відтепер, компанія ТОТЕМ може не тільки надавати якісні послуги з друку на обладнанні Ricoh, але й сканувати документи широкого формату на величезному спектрі матеріалів.


Минулого місяця ми повідомляли про підписання дистрибуторського контракту із компанією Image Access на постачання широкоформатних сканерів. І ось ми вже привезли в Україну та інсталювали перший сканер! Замовником є наші давні партнери з компанії ТОТЕМ, що знаходиться у місті Дніпро, які раніше вже зробили ставку на обладнання цифрового друку від Ricoh. Цього разу вибір був зроблений на користь широкоформатного сканеру Image Access Widetek 36CL, який вирізняється цілим рядом переваг поміж конкурентів, зокрема:


  • Повна автономність пристрою
  • Оптична роздільна здатність 1200 dpi
  • Найвища швидкість сканування в своєму класі
  • Можливість сканування на USB, FTP, SMB з функцією попереднього редагування відсканованого зображення, наприклад, очищення фону від шумів
  • Сканування таких матеріалів, як синька, застарілі оригіналі та інші.

Варто зазначити, що замовниками даної серії, як правило, є архіви, університети, будівельні компанії, репрографія, конструкторські бюро, бібліотеки, музеї, тощо.


Якщо вас цікавить пропозиція на сканери німецького виробника Image Access, звертайтесь до нас за електронною адресою: imageaccess@megatrade.ua.
Поделиться:

Назад к списку