+380 44 538-00-06 многоканальный

«Мегатрейд» отримав ексклюзив на дистрибуцію продуктів Cisco MSLA в УкраїніАвтор: Пресс-служба "Мегатрейд"

Київ, Україна - Корпорація Cisco та компанія «Мегатрейд» підписали контракт про ексклюзивну дистрибуцію продуктів MSLA (Managed Services License Agreement) на ринку України.  Таким чином Мегатрейд стає одним з 4 дистрибуторів MSLA по всьому світі, а Україна - першою з країн східної Європи, де буде запроваджено цю модель постачання.


«Ефективність виведення на ринок продуктів Cisco MSLA, в першу чергу, залежить від ефективності та надійності партнерів, які забезпечують їх дистрибуцію, - відзначає керівник бізнесу корпорації Cisco в Україні Сергій Мартинчук. - Зростання продуктивності, яке забезпечує MSLA для бізнесу клієнтів, має у повній мірі підтримуватися гнучкою взаємодією між вендором та дистрибутором. Вважаю, що підписання ексклюзивного контракту з «Мегатрейд» у повній мірі демонструватиме сильні сторони обраного підходу».


«Підписання ексклюзивного контракту з дистрибуції рішень Cisco MSLA – це дуже важливий крок для нас, - каже Володимир Тимофєєв, генеральний директор «Мегатрейд». – Прекрасно усвідомлюючи той факт, що як ніколи раніше в поточних та прийдешніх умовах бізнес прагне до оптимізації витрат, ми намагаємось запропонувати конкурентну модель підвищення продуктивності та ефективності застосування виробничих ресурсів від світового лідера у галузі ІТ рішень компанії Cisco. Саме такою моделлю, з нашої точки зору, є Cisco MSLA! Маючи за плечами величезний досвід та розуміючи потреби ринку, ми впевненні в ефективності співробітництва із фахівцями Cisco у реалізації моделі Cisco MSLA».


Зазначимо, що однією з головних переваг моделі Cisco MSLA є її відповідність глобальній тенденції з трансформації витрат. Все більше компаній намагаються зменшити Capex на користь Opex. Загалом мережеві рішення Cisco в зручному для споживання форматі MSLA-моделі допомагають компаніям досягати високої продуктивності, знижуючи витрати і складність операцій.


Відповідно, MSLA відкриває нові можливості заробітку для постачальників послуг, зокрема сервіс-провайдерів. Відтепер вони можуть гнучкіше реагувати на попит, швидко пропонувати нові послуги своїм споживачам та одночасно підтримувати власну економічну ефективність завдяки моделі «pay-as-you-go».


«Оскільки рішення Cisco MSLA спрямовані на скорочення витрат, вони є ключовим інструментом для оптимізації бізнесу та мають високу затребуваність на українському ринку, - каже Катерина Забара, компанія Cisco. – Визначаючи дистрибутора компанія Cisco висуває доволі високі вимоги, і компанія «Мегатрейд», яка має великий досвід, готову команду фахівців та знання локального ринку, повністю відповідає цим вимогам для подальшого ефективного співробітництва».


«Нас тішить той факт, що багаторічне партнерство «Мегатрейд» з Cisco вийшло на нову висоту, - каже Артем Віжуткін, директор з розвитку бізнесу «Мегатрейд», – адже підписання контракту на дистрибуцію рішень Cisco MSLA – це історична подія не тільки для «Мегатрейд» та Cisco, але й для всього українського ІТ-ринку, який активно реагує на світові тенденції».


Докладніше про переваги використання Cisco MSLA для сервіс-провайдерів та кінцевих споживачів.
Поделиться:

Назад к списку