+380 44 538-00-06 многоканальный

Артіль Прінт: повернення інвестицій за один місяць завдяки Ricoh Ri 100Автор: Пресс-служба "Мегатрейд"

11_Ri100_Rh100_front1.jpg

Низька вартість рішення від Ricoh забезпечує швидкий прибуток від інвестицій


Артіль Прінт – це перша друкарня на території України, яка придбала принтер для прямого друку на тканинах Ricoh Ri 100. І одне із перших вражень від обладнання – це суцільне задоволення, адже ця інвестиція виявилась надійним капіталовкладенням, яке повністю відбилось лише протягом одного місяця після придбання.


Артіль втілює творчій підхід у роботі із клієнтами та створює неймовірну продукцію на будь-яке замовлення. Компанії в цьому допомагають новітні технології та налагоджені робочі процеси, що реалізується у вигляді яскравої графіки та друку на багатьох матеріалах, включаючи скло, картон і тканину. Результати дійсно приголомшують.


«Ми були вражені Ri 100. Для рішення із такою доступною ціною воно виявилось надзвичайно ефективним. Крім того, воно дозволило нам увійти на ринок прямого друку на тканинах без жодних ризиків для бізнесу», - Костянтин Кузьмін, власник Артіль Прінт.


Безризикові інвестиції

Винахідницькій підхід до роботи дозволяє друкарні Артіль додавати нові послуги та якісно виділятися на фоні конкурентів. Компанія завжди прагне вивчати нові можливості, а коли один з клієнтів запитав про можливість виготовлення фірмових сумок, футболок та светрів, Артіль вирішила дізнатись більш детальніше про ці послуги.


У якості обладнання для прямого друку на тканинах компанія «Мегатрейд» порадила новий принтер від Ricoh Ri 100. Артіль була вражена простотою у використанні принтера та якістю відбитків. Крім того, завдяки низькій вартості обладнання та чорнила Ri 100 виявилась для друкарні Артіль взагалі безризиковою інвестицією.


«Ricoh Ri 100 виправдав наші очікування. Процес роботи дійсно дуже простий, а готова продукція виглядає неймовірно. Це надало нам впевненості у подальшій роботі із прямим друком на тканинах», - Костянтин Кузьмін, власник Артіль Прінт.

artil2.jpg

Простий процес виробництва

Ri 100 – це зручний та компактний принтер, який поєднує у собі усі необхідні для друку на тканинах функції. Він використовує струменеву технологію Ricoh, яка дозволяє друкувати зображення із високою роздільною здатністю на одязі білого та світлого кольору, включаючи футболки та сумки. Процес цифрового друку дозволяє індивідуально персоналізувати одяг, що чудово підходить для окремих замовлень та короткострокових промо-програм.


Як і було сказано раніше, процес роботи із Ri 100 дійсно простий. Захопливий дизайн можна з легкістю створювати за допомогою програмного забезпечення Ricoh, яке переносить усі ваші польоти уяви безпосередньо на тканину. При цьому не потрібно проводити ніяких підготовчих робіт; зображень з легкістю наноситься на тканину, а потім закріплюється у спеціальному нагрівальному блоці.


Яскраві кольорові зображення

Першим, хто звернувся до компанії Артіль, був Одеський зоопарк. Їм знадобилось надрукувати 500 еко сумок із різноманітними яскравими зображеннями, адже ці товари є дуже популярними серед відвідувачів парку. Власне керівництво зоопарку, якому раніше вже доводилось робити подібні замовлення у великому обсязі, вразила швидкість та гнучкість послуг друкарні Артіль.


Більш того, керівництво зоопарку було вражене якістю надрукованих зображень на еко сумках. Зображення тварин, які були надруковані на безпосередньо на тканині, виявились дійсно яскравими та насиченими. Задоволеність працівників зоопарку підкреслює ще й той факт, що їхні відвідувачі швидко придбали усі примірники, і керівництву довелось робити нове замовлення.

artil1.jpg
Поделиться:

Назад к списку