+380 44 538-00-06 многоканальный

Пресс-релизы

 • «Мегатрейд» підписав дистрибуторський контракт із виробником Wi-Fi рішень Ruckus Networks
  Автор: Пресс-служба "Мегатрейд"

  Київ, Україна – компанія «Мегатрейд» підписала дистрибуторський контракт із Ruckus Networks – світовим лідером в області побудови бездротових мереж для операторів зв’язку, готельного сектору та корпоративних замовників.
  Подробнее

  Поделиться:
 • "Мегатрейд" та Ricoh підкорюють нові висоти
  Автор: Пресс-служба Мегатрейд

  Останні декілька тижнів видалися дуже насиченими на події для команди «Мегатрейд» та Ricoh. Це і політ на іншу частину світу, і визнання нашої компетенції на світовому рівні, і старт продажів оновленої моделі Ricoh Pro C7200X. Але про все це по порядку!


  Подробнее

  Поделиться:
 • Підписання 3 дистриб'юторських контрактів із виробниками відеокамер та систем відеоспостереження
  Автор: Пресс-служба Мегатрейд

  «Мегатрейд» продовжує вдосконалювати системи безпеки та відеоспостереження в українських компаніях і організаціях, пропонуючи інноваційні та багатофункціональні рішення відомих виробників. Суттєвим кроком в цьому напрямку стало весняне підписання одразу трьох дистриб’юторських контрактів із передовими виробниками відеокамер та систем відеоспостереження.
  Подробнее

  Поделиться:
 • Підсумки конференції "СКС. СКУД и видеонаблюдение 2018"
  Автор: Пресс-служба Мегатрейд

  Київ, Торгово-промислова Палата Україні – 5 квітня 2018 року відбулась щорічна міжнародна конференція «СКС. СКУД и видеонаблюдение». Компанія «Мегатрейд» є проектним партнером заходу і цього року прийняла більш ніж активну участь.
  Подробнее

  Поделиться: