+380 44 538-00-06 многоканальный

У видавництві "Фенікс" введено в експлуатацію лінію автоматичного друкування журналів

У видавництві "Фенікс" введено в експлуатацію лінію автоматичного друкування журналів

Автор:

Компанія "Мегатрейд" здійснила поставку та ввела в робочу експлуатацію лінію автоматичного виготовлення журналів, брошур, посібників та іншої подібної продукції.

Основою системи є монохромна цифрова друкарська машина Ricoh Pro 8310, здатна друкувати 111 сторінок за хвилину з піковим місячним навантаженням до 3,3 млн. відбитків А4.

Папір щільністю від 40 до 350 г/м2 подається для друку з бічних лотків великої ємності з застосуванням вакуумної сепарації аркушів, що унеможливлює його застрягання.

Далі роботу виконує професійний буклет-мейкер Plockmatic PBM 350e, який може фальцювати і зшивати скобами до 35 аркушів, що дозволяє створювати журнали і брошури кількістю до 140 сторінок, включаючи обкладинку щільністю до 250 г/м2.

Для надання продукції вигляду ідеально переплетеної книги (нанесення назви на корінці до снаги досвідченому верстальнику) Plockmatic використовує модулі пласкування корінця і обрізки переднього краю.

Plockmatic PBM 350e з успіхом виконує ще одне завдання, поставлене "Феніксом" – створює 32-сторінкові зфальцовані буклети ("зошити") без скріплення скобами, що необхідно для наступного виготовлення книг із застосуванням спеціальної швейно-зшивальної машини.

Слушно зауважити, що всі операції буклет-мейкер може виконувати і в автономному (off-line) режимі.

За бажанням замовника лінія також обладнана стекером – накопичувачем готової листової продукції з викладом в стопу на візок для полегшення наступного переміщення до післядрукарського обладнання.

Fenix_manuals.JPG      Fenix_vizok.jpg

Відзначивши, що професійні економічно ефективні та універсальні on-line рішення є критичним фактором успіху, бажаємо видавництву "Фенікс" успішного використання нової системи, до речі першої в подібній комплектації в Україні, та успіхів у бізнесі разом з Ricoh та Plockmatic!

Fenix.JPG
Поделиться:

Назад к списку