+380 44 538-00-06 многоканальный

"Мегатрейд" підписав контракт із виробником зарядних станцій Elinta ChargeАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

elinta-charge.jpg

В рамках програми започаткування нових напрямків компанія «Мегатрейд» в цьому році підписала дистрибуторський контракт із голландським виробником зарядних станцій для електромобілів – Ecotap. Крім того, ще раніше ми розпочали дистрибуцію зарядних станцій від нашого старого партнера Delta. А зараз ми розширюємо наш асортимент пропозицій і підписуємо дистрибуторський контракт із литовським виробником електрозарядних станцій Elinta Charge.


Elinta Charge – це виробник зарядних станцій для електромобілів із штаб-квартирою у місті Каунас. Назва компанії виникла шляхом поєднання двох слів: Electronics та Intelligence. І насправді, рішення Elinta Charge одночасно поєднують у собі вимогливість до найвищих стандартів електроніки та легкість при налаштуванні та використанні. Все це в першу чергу досягається завдяки величезному досвіду та власним розробкам. Всі зарядні станції для електромобілів від Elinta Charge виробляються відповідно до стандартів Європейського Союзу IEC 62196 та IEC 61851 та комплектуються із використанням деталей лише європейської якості.


Серія зарядних станцій від Elinta Charge пропонує рішення як для домашнього використання (моделі Homebox та Homebox Mini T1/T2), так і для встановлення у загальнодоступних місцях (моделі CityCharge V2 та CityCharge Mini). Моделі серії CityCharge підходять для комерційного та загального користування. Особливий дизайн рішень дозволяє встановлювати їх у міських центрах, торгівельних центрах, ресторанах, готелях та інших загальнодоступних місцях.


Більше детальної інформації про рішення Elinta Charge ви можете знайти за посиланням http://megatrade.ua/catalog/elektrozapravochnye-stantsii/zaryadnye-stantsii-elinta-charge/. Якщо вам потрібна консультація або прорахунок вартості обладнання, звертайтесь за електронною адресою: ev_charging@megatrade.ua.
Поделиться:

Назад к списку