+380 44 538-00-06 многоканальный

Інсталяція Ricoh Pro C9110 в компанії Sborka.uaАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

Завдяки компанії «Мегатрейд» друкуючі апарати Ricoh вже протягом декількох років підкорюють поліграфічні простори України. За цей час вже близько двадцяти типографічних компаній переконалися в перевагах техніки японської компанії Ricoh. За роки плідної роботи «Мегатрейд» встановив десятки друкуючих апаратів в різних містах України, проте одним із найбільших замовників та партнерів залишається українська компанія Sborka.ua.


До цього часу в цій компанії було встановлено одразу два апарати серії Ricoh Pro C9110, а також моделі Pro C7100X та Pro 8200S. В компанії Sborka.ua завжди були задоволені якістю технологій Ricoh та результатом роботи, тому не дивно, що на початку травня на підприємстві була встановлена вже третя модель серії Pro C9110, а загалом п’ятий апарат Ricoh.


Також варто зазначити, що модель Pro C7100X знімається з виробництва, і замість неї виходить оновлений апарат Pro C7200X. Продажі цієї моделі стартували вже цього тижня. Більш детальну інформацію щодо апаратів можна знайти на презентаційній сторінці http://ricoh.megatrade.ua/.

IMG_9407.JPG IMG_9417.JPG
Поделиться:

Назад к списку