+380 44 538-00-06 многоканальный

"Мегатрейд" та Ruckus Networks провели Ruckus DayАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

7 вересня – Київ, Артпричал – відбулася, можливо, поворотна подія для усього Wi-Fi ринку України. Компанія «Мегатрейд» - один з найбільших IT-дистрибуторів, що спеціалізується у проектному забезпеченні усього комплексу обладнання для створення ЦОД, інфраструктурних та телекомунікаційних рішень, разом із Ruckus Networks – міжнародним постачальником інтелектуальних продуктів і технологій Wi-Fi операторського класу – провели перший в Україні Ruckus Day. Приводом для проведення такого заходу стало нещодавнє підписання дистрибуторського контракту між компаніями «Мегатрейд» та Ruckus Networks.

DSC_3286.JPG  DSC_3329.JPG

                                   На фото: Сергій Трюхан

В теплий осінній день в дуже мальовничому місці Києва зібрались представники провідних компаній Україні, що спеціалізуються та продажі, інтеграції та консультації щодо Wi-Fi рішень та іншого ІТ-обладнання. Головною метою заходу для команди «Мегатрейд» було ознайомити ключових партнерів із продуктовою лінійкою Ruckus Networks ті їхніми головними перевагами. Wi-Fi рішення від виробника Ruckus активно завойовують увесь світ: світові бренди готельного бізнесу, зокрема Hilton, Marriott, Hyatt та інші, будуть власну інфраструктуру на базі обладнання Ruckus; ці рішення також дуже цінують оператори зв’язку, а на останньому чемпіонаті світу з футболу 8 з 11 фан-зон були побудовані на базі технологій Ruckus. Таким чином, хвиля дуже якісного Wi-Fi сигналу дійшла і до України!

DSC_3276.JPG  DSC_3324.JPG

                                   На фото зліва: Сергій Колтаков, справа: Андрій Блінов

Отже, своєю привітальною промовою конференцію розпочав Сергій Колтаков – директор з продажів компанії «Мегатрейд». Головним спікером на заході став особливий гість – Сергій Трюхан – регіональний директор з продажів, Ruckus, an ARRIS Company. В першій частині свого виступу він розповів про історію Ruckus, шлях від Brocade, Broadcom і до ARRIS, а також про історично цікаві та привабливі ринки для Ruckus Networks. У другій частині Сергій Трюхан познайомив відвідувачів із запатентованою технологією від Ruckus – технологією адаптивних антен BeamFlex; розповів про продуктову лінійку Ruckus Networks та основні переваги обладнання над розробками конкурентів. І звісно, все вищесказане Сергій продемонстрував на прикладах – історіях успіху встановлення та використання технологій Ruckus у найграндіозніших проектах зі всього світу.

DSC_3332.JPG

                                                                      На фото зліва направо: Владилен Варнавський, Олександр Лелейко, Валентина Куликова, Андрій Курдій

Завершив інформаційну частину заходу Андрій Блінов – керівник відділу мережного обладнання, «Мегатрейд». В своїй доповіді він ознайомив учасників із партнерським порталом Ruckus, правилами його використання, реєстрації проектів та отримання партнерського статусу. Наприкінці конференції команда «Мегатрейд» підготувала приємний сюрприз для її учасників, а саме – розіграш призів: зокрема фірмових м’яких іграшок у вигляді собаки (що є символом компанії Ruckus Networks), flash-накопичувачів, футболок із принтом Ruckus (нанесення принту виконувалось на місці завдяки новому принтеру прямого друку на тканинах – Ricoh Ri 100). А головним призом вечора була точка доступу Ruckus H510. Завершився вечір затишним спілкуванням під келих запашного пива.


Дякуємо усім, хто виявив цікавість та відвідав наш захід. Сподіваємося на продуктивну співпрацю. Більше світлин з заходу шукайте на нашій сторінці у Фейсбуці! До нових зустрічей!
Поделиться:

Назад к списку