+380 44 538-00-06 многоканальный

Мегатрейд отримав статус Ricoh Solution Partner в сегменті CIPАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

one2one-_170-of-417_.jpg

На фото: Артем Віжуткін (третій зліва) та Владислав Швецов (сьомий зліва)

Раніше ми вже повідомляли, що наприкінці весни відбулася надважлива подія для нашої компанії в цілому, та зокрема для відділу Ricoh. Минулого місяця у найпівденнішій точці світу – у Південно-Африканській Республіці – проходила міжнародна конференція Ricoh International Business Partner Conference 2018. Окрім вже традиційних ділових зустрічей та експозицій обладнання Ricoh також проходила церемонія нагородження партнерів. Одну із таких нагород отримала і компанія «Мегатрейд».


Отже, досягнення компанії «Мегатрейд» були відмічені особливою відзнакою – партнерським статусом Ricoh Solution Partner в сегменті CIP (Cutsheet and Industrial Printing). Варто зазначити, що відтепер «Мегатрейд» входить до списку чотирьох партнерів зі статусом CIP Solution Partners. Це означає, що співпраця Ricoh та «Мегатрейд» стає ще більш тіснішою, саме тому ми зможемо пропонувати нашим клієнтам більше вигідних пропозицій та інших переваг.


Не варто забувати і про те, що наш партнерський статус пропонує багато переваг безпосередньо і для наших клієнтів та замовників. Адже відтепер представники та робітники компанії Ricoh International, подорожуючи до нашої країни, матимуть можливість безпосередньо проводити зустрічі із вами, забезпечувати будь-яким додатковим матеріалом та зміцнювати відносини вітчизняних компаній (друкарень та типографій) із компанією Ricoh.


Отримання цього статусу ще раз підкреслює наше прагнення до розвитку та досягання нових висот. Отже, залишайтеся з нами, і дякуємо за вибір обладнання Ricoh.

Також нагадуємо, що нещодавно відбувся реліз оновленної серії апаратів Ricoh Pro C7200X та серії цифрових систем Ricoh Pro C9200/Pro C9210.

Cut-Sheet-Colour_MEGATRADE-DISTRIBUTION-LLC.png
Поделиться:

Назад к списку