+380 44 538-00-06 многоканальный

Makе money! Ключові інсайти з конференції МегатрейдАвтор: Прес-служба Мегатрейд

bann2019MD-02.png

20 вересня в заміському комплексі «Джинтама Бриз» компанія «Мегатрейд» зібрала партнерів в межах щорічного заходу Megatrade Day. Під гаслом «Make money!» говорили про технології, які робитимуть «погоду» на ринку найближчим часом.

Більше ніж 100 учасників знайомились з прогнозами, трендами та пов’язаними з ними змінами в продуктових лінійках виробників.16 практичних доповідей згрупованих в межах трьох потоків: основний, Net App та СКС, окреслили вичерпний must-have-портфель будь-якого IT-реселера. Партнерами конференції виступили компанії: Cisco Systems, NetApp, Panduit, Ruckus Networks, Ricoh, Delta, Simon та SATO.

Конференцію відкрив Володимир Тімофєєв, генеральний директор «Мегатрейд». Він подякував партнерам за співпрацю, що подекуди cягає десятків років, та передав слово Артему Віжуткіну, директору з розвитку бізнесу. Артем підкреслив, що вміння будувати міцні відносини – є однією з ключових навичок «Мегатрейд». Учасники поділили з ним думку про те, що не аби яку роль в цьому грає гарне почуття гумору, притаманне команді дистрибутора на корпоративному рівні. Від жартів перейшли до результатів роботи: «Мегатрейд» зростає і в людях, і в обороті; розширюється продуктова лінійка, поглиблюються відносини з вендорами.


Наступним виступив Сергій Сопов з Panduit. Разом з Владиславом Єременко, консультантом профільного напряму «Мегатрейд», вони розповіли про ключові переваги використання рішень HD-Flex та Lande 19.

Слідом із питанням «Що буде далі?» до аудиторії звернувся Юрій Шиндак з Netаpp. Він розповів яким бачить розвиток ринку СХД компанія Netapp і яке місце в цій новітній історії посідають рішення його компанії.

Олексій Колпаков, керівник напрямку електрозарядних станцій «Мегатрейд», продовжив подорож у найближче майбутнє, розповідаючи про перспективи цього ринку. Він зупинився на рішеннях від трьох виробників: Elinta Charge (Литва), Ecotap (Нідерланди) й Delta Electronics (Тайвань), представлених в портфелі «Мегатрейд» та підкреслив, що компанія робить ставку на якість, не дивлячись на те, що ринок насичено більш дешевими виробниками.

Дмитро Гуляєв, керівник напрямку ЦОД DELTA ELECTRONICS та Сергій Матюшко, консультант з продажів рішень електроживлення “Мегатрейд”, зосередилися на новинках, які компанії випустила на ринок у 2019 році. Так вони розповіли про модульну систему серії DPH 300/500/600 kVA, серії RT, однофазні ДБЖ номіналом 5.6.8.10.15.20kVA. Особливістю цих моделей є те, що вони перші в лінійці ДБЖ можуть працювати з Li-Ion батареями.

Наступними були Віктор Шпітковський, продакт менеджер по Ruckus Networks компанії “Мегатрейд” та представник вендора Дмитро Оськін. Вони присвятили свою доповідь рішенням Wi-Fi від Ruckus та представили точки доступу для будь-яких бюджетів, вимог до продуктивності та сценаріїв розгортання. Крім того він розповів про комутатори ICX, які позиціонуються як ефективні та, водночас, економічні рішення для об'єднаного доступу до дротової або бездротової мережі.

Олексій Калінін, керівник напрямку програмного забезпечення “Мегатрейд“, запросив учасників конференції придивитися до можливостей нової моделі Cisco MSLA. На його погляд вона в повній мірі відповідає сучасному запиту споживача платити тільки за те, що споживаєш, та переводити капітальні витрати в операційні. Саме тому і Cisco, і найбільші аналітичні агенції світу вбачають в ній великі перспективи, а заклик Олексія “Робить гроші з Cisco MSLA” має за собою серйозне підґрунтя. 

Після цього Олександр Пархоменко детально зупинився на змінах в лінійці Cisco Firepower та на яскравих прикладах продемонстрував ефективність їх застосування.

Андрій Лавренко, був наступним доповідачем в межах блоку рішень Cisco, та детально розповів про Cisco Meraki. За словами Андрія, цей продукт здатний зменшити витрати на обслуговування мережі замовника драматично на 95%.

Вікторія Копіщик, що виступала наступною, запропонувала партнерам скористатися промо-програмами “Мегатрейд” та Cisco для підвищення маржинальності власного бізнесу. Віка зробила огляд партнерських програм та поділилася механікою їх використання.

Після цього на зміну спеціалістам “Мегатрейд” в межах блоку Cisco виступили представники виробника. Ігор Сукайло яскраво розповів : “Чому корпоративні рішення Cisco, а не публічні мессенжери?”. Крім того, він детально зупинився на тому, які оновлення спіткали архітектуру уніфікованих комунікацій Cisco 12.5 та продуктову лінійку. Окремо було розглянуто технологічні новації архітектури уніфікованих комунікацій Сisco, які можуть стати у нагоді при розмові с замовником. Анна Лебединец розповіла про сервіси Cisco й пов’язану з їх продажем систему мотивації партнерів. На завершення Сергій Дудар розповів про Cisco Tetration Analytics - рішення мікросегментації, безпеки і контролю додатків в будь-якому ЦОД.

Високий інтерес аудиторії викликали доповіді двох запрошених спікерів: Володимира Позднякова, CEO&Managing Partner, DX Agent та Віталія Шапрана, члена Української ради фінансових аналітиків. Обидва говорили про можливості та виклики, які ймовірно спіткають ІТ-ринок в новому бізнес-сезоні. Відповідно Володимир говорив у розрізі ІТ-індустрії й існуючих тут споживацьких трендів, а Віталій міркував ширше на тлі економіки України в цілому й перспектив, що їх нам вимальовує оновлений державний курс.

Ось декілька ключових тез, які, сподіваємось, стануть вам у нагоді:

 • Горезвісна діджіталізація – є ні що інше, як еволюційний розвиток організації за допомогою ІТ. Як ремонт, він не завершується ніколи.
 • Ми спостерігаємо значне скорочення витрат на IT в госсекторі.
 • Більшість IT-бюджетів витрачається на інфраструктурні рішення.
 • Якщо спростити, можна сказати, що 20 споживачів роблять 80% IT-ринку. Вірно й те, що лише 20 IT-компаній обслуговують потребу цих споживачів. Тож будьте серед тих 20!
 • Все будет XaaS!
 • Валютний ринок буде «ковбасити» тому, що це закладено (на жаль) в саму структуру нашої економіки. Вона маленька, відкрита, сильно залежить від співвідношення імпорт-експорт, де до того ж маємо постійно зростаючий дисбаланс. Крім того, вона залежна від сировини і, звісно, тіньова.
 • Щоб переломити ситуацію, нам треба: "злізти з голки" сировинної залежності, змінити структуру експорту та залучати прямі іноземні інвестиції.
  • Як тільки ви побачити, що співвідношення прямих іноземних інвестицій до номінального ВВП сягнуло 5% - це буде бенчмаркою, що у нас все буде добре. 

Між тим, два інженерні потоки продовжували працювати паралельно. Так в межах потоку по СКС розглядали популярні рішення SIMON та секрети їх продажу; нові можливості співпраці з Panduit на базі рішень HDflex, Pushpull, нових лінійок шаф, дивилися на нові класи негорючості оболонок. Окремо розглядали шафи виробництва компанії Lande. А поряд, потік Netapp розглядав два use case. Перший про те, як NetApp Multi tenancy може вирішити проблему Disaster Recovery для двох незалежних підприємств в рамках однієї СЗД. А другий про Disaster Recovery на SDS.  А саме, як централізовано розгорнути СЗД в більш ніж 10 областях, без покупки СзД, за 40 хвилин. 

Для наочності протягом конференції працювала велика демо-зона. Тут можна було протестувати й познайомитися в деталях з рішеннями, про які йшла мова в сесійних залах, а саме було представлено:

 • Модельний ряд зарядних станцій для електромобілів, трьох виробників: Elinta Charge (Литва), Ecotap (Нідерланди) й Delta Electronics (Тайвань).
 • Рішення Cisco: міжмережевий екран Meraki MX64, міжмережевий екран Firepower 1010, точка доступу Meraki MR33. Можливості хмарної платформи Cisco Meraki було продемонстровано на прикладі Demo dCloud “Cisco Meraki Launchpad v1”.
 • Мобільне приладдя по налаштуванню Ruckus Wi-Fi. Точки доступу R510, R610, H510 та контролер ZoneDirector 1200.
 • Друкарські рішення компанії Ricoh
Поделиться:

Назад к списку