DRP024V480W3BN, Джерело живлення на DIN-рейку, DELTA ELECTRONICS 24В/20А. 3Ф х 320VAC- 600VAC
Артикул:
DRP024V480W3BN
ТМ: Delta
Під замовлення
Джерело живлення на DIN-рейку, DELTA ELECTRONICS 24В/20А. 3Ф х 320VAC- 600VAC
Замовити
✔ У кошику
Де купити
Опис
Характеристики
Серія
CliQ II |
Номінальна вихідна напруга
24V |
Функція Power Boost
Так |
Вихідна потужність
480W |
Вихідний струм
20A |