+380 44 538-00-06 многоканальный

Функції аналітики в базовій комплектації камер Milesight

Функції аналітики в базовій комплектації камер Milesight

Швидкий розвиток сектору безпеки як ніколи потребує більш розумного процесу керування відео. Звичайна камера відеоспостереження, яка просто записує та передає відео – це вже недостатньо для більшості замовників. Наразі чи не обов’язковою умовою є те, аби камери були оснащені функціями аналітики, щоб гарантувати більш високий рівень безпеки та охорони об’єктів. Проте більшість виробників досі пропонують функції аналізу відео як додаткові послуги, за які доволі часто необхідно платити окремо. Але компанія Milesight пропонує унікальне рішення: камери цього виробника вже доступні із функціями аналізу відео (усього 10 таких функцій) та не потребують додаткових витрат. Про ці функції поговоримо трохи пізніше, а зараз розберемось, що таке аналіз відео контенту.


Що таке аналіз відео контенту?

Аналіз відео контенту – це можливість автоматичного аналізу відео на предмет наявності або виявлення часових або просторових подій. Реалізація алгоритмів може відбуватися за допомогою програмного забезпечення або технічного устаткування, яке розміщується у спеціалізованих рішеннях з обробки відео. Ці алгоритми автоматично запускають аналіз отриманого відео та автоматично сповіщають оператора на базі отриманих даних. Ці технічні можливості використовуються у різних сферах, зокрема в секторі розваг, охорони здоров’я, роздрібної торгівлі, дорожнього руху, транспорту, охорони та безпеки.


Milesight надає провідний та точний аналіз відео з мережних камер Milesight. Цей фукціонал включає 10 режимів виявлення, які забезпечують зручний процес відеоспостереження та швидке реагування на різні події.

region entrance.jpg

1.       Вхід до зони

Цей режим дозволяє охороняти певну зону від проникнення підозрілих осіб або об’єктів. Коли об’єкт входить до вибраної зони, спрацьовує сповіщення.


2.       Вихід із зони

Ця функція дозволяє впевнитись, що жодна особа або об’єкт не виходили із зони, яка знаходиться під спостереженням. Будь-який вихід людини або об’єкта запускає сповіщення.


3.       Просунутий детектор руху

Milesight Advanced Motion Detection дуже відрізняється від звичайних систем розпізнавання руху, адже цей режим фільтрує зайві «шуми», наприклад, зміни освітлення, природний рух дерев та інше. Якщо об’єкт рухається в межах позначеної зони, спрацьовує сповіщення.


4.       Виявлення спроб несанкціонованого відкриття

Цей режим використовується для розпізнавання спроб несанкціонованого відкриття, наприклад, спроб розкрити камеру або повернути її. Ця функція одразу сповіщає відділ охорони про загрозу у випадку виявлення будь-якої з подібних спроб.


5.       Перетинання лінії

Перетинання лінії було розроблено для роботи у більшості внутрішніх та зовнішніх середовищ. Подія буде спрацьовувати кожного разу, коли камера виявить предмет, що перетинає певну віртуальну лінію. Це дуже зручно для загального спостереження за пунктами входу та виходу у зонах із незначним потоком.

line crossing.jpg

6.       Об’єкт тиняється без діла

Коли об’єкти тиняються без діла у певній зоні протягом певного часу, спрацьовує сповіщення. Нелегальні дії навпроти місць, таких як магазини роздрібної торгівлі та банки, будуть відслідковуватись автоматично завдяки цієї функції.


7.       Виявлення людини

Ця функція використовується для того, аби визначити, чи об’єкт, що наближається, є людиною. Коли цей режим увімкнений, камера автоматично виявить об’єкт, та сповіщення спрацює коли це потрібно.


8.       Підрахунок відвідувачів

Цей режим здатен підрахувати кількість людей, що входять та виходять в певний період часу. Це дуже зручно для певних сфер бізнесу, наприклад, магазини роздрібної торгівлі зможуть зрозуміти, скільки клієнтів до них завітає протягом доби.


9.       Залишений об’єкт

Цей режим використовується для виявлення залишених об’єктів у вибраній зоні. Якщо у такій зоні буде виявлено залишений об’єкт, спрацьовує сповіщення.


10.   Зниклий об’єкт

Ця функція використовується для безпеки певних об’єктів. Якщо об’єкт пересунули з певної зони, це буде виявлено, після чого спрацює сповіщення.


Втілення всіх цих зазначених функцій в камерах Milesight свідчить про те, що системи відеоспостереження стають розумнішими, точнішими та більш ефективними. Завдяки цим вбудований режимам робота оператора значно спрощується, при цьому суттєво зростає її ефективність. Якщо вас зацікавило це рішення від Milesight, звертайтесь до нас за електронною адресою cctv@megatrade.ua.


Поделиться:

назад к списку